РІВНЕНЩИНА

Перше місце – у рівненських журналістів-розслідувачів

13.12.2008, 01:01      ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань»      Переглядів: 3838

Телепрограма Рівненського агентства журналістських розслідувань отримала перше місце у Національному конкурсі на кращі журналістські розслідування з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України.

Програма Телепроекту „Четверта влада” – „Земля на халяву: черга, якої немає” (вийшла в ефірі телеканалу „Рівне 1” 18 березня 2008 року), яку створило Рівненське агентство журналістських розслідувань, визнана кращою серед антикорупційних телепрограм регіональних телекомпаній України.

У циклі програм „Земля на халяву” (вийшли в ефір у березні-квітні цього року) журналістами Агентства висвітлено ситуацію навколо отримання безкоштовних земельних ділянок під індивідуальне будівництво в Рівному і з’ясовано, що не існує офіційної черги на земельні ділянки. Внесення рівнян у земельні списки Управлінням земельних відносин Рівненського міськвиконкому немає жодної юридичної сили. Окремі депутати, чиновники та їхні родичі (зокрема голова обласної ради Олександр Данильчук, керівник Рівненського УСБУ Юрій Крапівін, дочка депутата міської ради від фракції НСНУ Володимира Рабінюка, батько депутата Рівнеради від фракції НСНУ Ігоря Мічуди, депутат Рівнеради від фракції НСНУ Василь Харковець) вже отримали безкоштовні ділянки в Рівному без жодних черг, в той час, як громадян продовжують „ставити” в неіснуючу земельну чергу.

Цикл програм „Земля на халяву” можна переглянути тут.

Диплом за перше місце отримав у Києві 9 грудня на церемонії нагородження переможців заступник директора Рівненського агентства журналістських розслідувань Роман Мартин.

Відбір найкращих журналістських розслідувань здійснювало журі, до складу якого увійшли провідні журналісти України, спеціалісти з медійних питань і такі, що спеціалізуються на протидії корупції.

До участі в конкурсі було запропоновано понад 600 робіт. Переважну більшість з них – 405 – становили матеріали регіональних ЗМІ.

Всього визначено переможців у п’ятьох номінаціях:

- „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональних засобах масової інформації України”.

- „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в національних друкованих та інтернет-ЗМІ України”.

- „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в національному телерадіоефірі України”.

- „Краще журналістське розслідування чи авторська публікація з протидії корупції в регіональному телерадіоефірі України”.

- Головний приз Національного конкурсу на краще журналістське розслідування чи авторську публікацію з протидії корупції” – гранпрі.

Конкурс проведено в рамках проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (МСС).

Дивіться також:

Земля на халяву. Частина 1. Черга, якої немає

Земля на халяву. Частина 2. Ділянка для голови облради

Земля на халяву. Частина 3. Для себе, для родичів, для знайомих

Земля на халяву. Частина 4. Для себе, для родичів, для знайомих: продовження


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору