БЛОГИ

Найбільш пізнавальним епізодом нашої поїздки до Німеччини для мене стали відвідини університету міста Штудгарт. Зокрема – Інституту водопостачання населених пунктів, факультету будівництва та інженерних наук, кафедри стічних вод та очищення повітря.

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Державне агентство лісових ресурсів України ігнорують факти масових порушень та зловживань у роботі голови Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка.

Волинська обласна рада на пленарному засіданні 2 лютого 2017 року фактично висловила недовіру начальнику Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександру Кватирку. Наведу окремі факти, аргументи та висновки, яких, гадаю, достатньо, аби ні в кого не залишалося сумнівів, що Кватирко не справився з покладеними на нього обов’язками, тому повинен піти…

До написання цих роздумів наштовхнула остання поїздка з волонтерською місією на фронт російсько-української війни, що відбувалася в рамках діяльності створеного «Свободою» Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська. Якщо побачене мене вкотре вразило, то дещо з почутого – вкрай обурило…

Виконувача обов’язків начальника Волинського облуправління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка «піймали» за діями, які закон трактує, як заборонене полювання. Тим часом сам фігурант скандального полювання стверджує, що це – всього лишень «неприємні наклепи».

Остання сесія Волинської обласної ради показала, що старі корупційні схеми «дерибану» лісових та мисливських угідь, які діяли при владі Януковича, намагаються повернути.

Чергова річниця пам’яті Героїв Крут і те, як «відзначають» її гвалтівники Конституції в цьогочасному українському парламенті та Адміністрації Президента, наштовхує на певні роздуми й історичні паралелі. «Мир» через конституційні зміни і на умовах, який нам пропонують, може мати такі ж плачевні для держави наслідки, як і майже століття тому.

Жити гідно й заможно, бути господарем у власному домі та відчувати, що в державі існує справедливість і працює закон, – ось те, чого прагне абсолютна більшість українців. На жаль, ці мрії досі не збулися.

Цинізм міністра МВС Арсена Авакова переходить усі межі: він без суду і слідства звинувачує у злочинах і обзиває «бандитами». Такої «честі» удостоїлася «Свобода» та її лідер Олег Тягнибок, сотні Героїв Майдану, чиєю кров’ю та потом була здобута для нього ця впливова посада.

Зважаючи на надзвичайну важливість ефективного функціонування лісового господарства для розвитку економіки Волинського краю, пропоную читацькій аудиторії заяву Волинської обласної організації ВО «Свобода» щодо призначення керівником лісової галузі на Волині двічі засудженого Олександра Кватирка.

Перший заступник голови Волинської обласної ради, заступник голови Волинської «Свободи». Педагог, історик, юрист, магістр державного управління. Набутий фах за досвідом роботи - журналіст.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору