БЛОГИ

На Рівненщині відбулися Всеукраїнські змагання «Весняний рейд

Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва вперше пройдуть на Рівненщині

Впровадження пластової методики у системі освіти є відродженням славної традиції діяльності пластових осередків при українських школах та гімназіях 1920-30 -их років.

18-19 лютого пластуни з Рівненської округи взяли участь в підготовці та проведенні обласного тренінгу (пластова назва – “вишкіл”) для підстаршин пластових таборів. Тренінг відбувався на пластовій базі “Волошки” (с. Волошки, Рівненський район) в рамках підготовки до обласного літнього пластового табору.

Все почалося на початку дев`яностих з інтеграції українських футбольних клубів до єврочемпіонатів, найвідомішими з яких на той час були Ліга Чемпіонів та Кубок УЄФА.

Ранок почався з того, що директор Здовбицької школи повідомив про дефіцит шкільного бюджету у 20 тисяч і потребою написати заяву за власний рахунок на 5 днів.

Це невеличкий перелік заходів, що може і має зробити влада для того, щоб зробити війну ефективною, справедливою, народною, а отже переможною.

Я давно знав, що почнеться саботаж мобілізації і це було передбачувано, але не писав про це, щоб мене не звинувачували у тому що я агент кремля і істерично не кричали: «ти «умнік» бери автомат і йди служи».

Відповідальність на тому, що сталося лежить на усіх без винятку мусульманах і не лише Франції. Хоча більшість ісламістів і засуджує подібні методи боротьби, але вони з цими явищами у своїх середовищах не борються і навіть потурають...

І я не дивую російськомовним Порошенкам-Гройсманам-Турчиновим, ну не болить воно їм, бо не українці за національністю і не прагнуть бачити нашу державу національною, а радше мультикультурною.

Вчитель, громадський діяч, голова Окружної Пластової Ради Рівненської округи (області)

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору