БЛОГИ  »  Юрій Шадий

Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва вперше пройдуть на Рівненщині

21.04.2017, 13:50      Юрій Шадий      Переглядів: 1437

Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва вперше пройдуть на Рівненщині.

Коли трави почали буйно зеленіти, навколо нас усе горить яскравим цвітом і чути прекрасні переспіви з усіх боків – отже, пора вибігати зі своїх чудернацьких нірок та пакувати наплічники, аби насолодитися неймовірним та різноманітним багатством рідної, Української землі! 

І для цього у вас є чудова нагода ‒ помандрувати чарівними місцями Рівненщини на других Всеукраїнських змаганнях з пішого мандрівництва «Весняний рейд» імені Євгена Подолянчука, що відбудуться 29-30 квітня.

Із радістю запрошуємо вас поїхати на неймовірні Рівненські землі помандрувати новими дорогами, побачити нові цікавезні місця разом із вашими друзями та подругами.

Рівненщина багата своїми пейзажами та пам’ятками. І вони затамовують подих ;)

Якщо ви з тих, хто любить мандрувати, відкривати для себе нові куточки України та хочете просто відпочити від напруженого міста, ‒ збирайте команду та перемагайте у своїй віковій категорії Зголошення за посиланням !

Станом на 21 квітня на захід уже зголошено 16 команд з 8 областей України.

Захід відбувається за підтримки Рівненської РДА


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Вчитель, громадський діяч, голова Окружної Пластової Ради Рівненської округи (області)

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору