БЛОГИ

Заради цього перетворились на чорта, жида і смерть. Мерзли, дерли горлянки, витрачали час. З температурою і баяном серйозні, здавалось би, поважні люди – грали дурників і співали колядки заради найвищої цілі – прислужитись Богові і ближньому.

Вже кілька днів думаю про мотиваційний пост стосовно донабору. Ну типу, ей, давайте, приєднуйтесь, в нас тут так весело! Еге-гей! Всі до нас! Купа смайлів. Репост, будь ласка!

Коли патрульні наблизились до нього, він почав втрачати свідомість.

Звернення інформаційного характеру / Майдан Незалежності/ на Майдані навпроти Укртелекому знаходится прапор Російської Федерації, просить перевірити інформацію.

Люблю нестандратних людей і нестандартні рішення. Тому працюю в патрульній поліції ❤️

Я часто спостерігаю, як мої колеги навіть в позаробочий час і не на службі намагаються вплинути на порядок чи стан речей. Каже лейтенант поліції ІваннаБояківська, що ледве стримує себе, щоб не зробити зауваження, навіть коли вона не по формі гуляє по парку з дитиною. Про те, як патрульні рятують людей, котів, собак під час відпусток і вихідних писано-переписано.

Ну як захворіла, мамі сказала «Дай мені спокійно померти», бо поганенько мені було так з місяць.

Той Кшиштоф 18 розів повторив як мантру " Прошу вас забудьте про логотип!!!! Спочатку бренд!", що в мене закралась думка і не тільки в мене що він в долі з кружечками))))) Ну то таке. Може здалось.

Доброго дня. Я одна з громадських активістів, що брали участь у відборі поліцейських. Звати мене Оксана Юрченко. Я – ведуча на «Радіо Трек». Перша за все хочу сказати що ви всі – молодці. Ви – справді майбутнє нашої країни. Інколи, коли виходили справді дуже гідні кандидати ми не змовляючись вигукували – От, це справді наша надія, наше майбутнє! Так!

 1 2 » 

речниця Патрульної поліції Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору