БЛОГИ  »  Оксана Юрченко

Професійні деформації. Як непросто бути патрульним не на роботі

17.03.2017, 14:20      Оксана Юрченко      Переглядів: 856

Водії маршруток іноді забувають, що відповідають за безпеку пасажирів. Ілюстраційне фото: сarobka.ru

Я часто спостерігаю, як мої колеги навіть в позаробочий час і не на службі намагаються вплинути на порядок чи стан речей. Каже лейтенант поліції ІваннаБояківська, що ледве стримує себе, щоб не зробити зауваження, навіть коли вона не по формі гуляє по парку з дитиною. Про те, як патрульні рятують людей, котів, собак під час відпусток і вихідних писано-переписано.

Їду учора з шефом у справах, він через скло водію – «425 грн! Ага! Слухавку покладіть! Договоритесь зараз!»

А вчора в 65 маршрутці всю дорогу від кооперативного водій тріщить по телефону – «А він що а ти йому, і що далі? Ну..» дуже змістовну і цікаву бесіду веде на увесь салон. А на вулиці дощ, мокро, сіро, туман, людей повно, час пік, всі з роботи.

Виходжу на своїй зупинці і так строго: 

«Користування водієм під час руху транспортного засобу засобами зв`язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук – штраф 425 грн, ч.2 ст.122 КУпАП. Тому що відповідно до пункту 2.9.Д ПДР України забороняється водієві під час руху транспортного засобу користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці. Вам на Ваших пасажирів зовсім наплювати?»

Чувак з переляку трубку кинув. Дивився як на якесь чудо.

Заплатила 3 грн і вишла, мені здалось що за моєї спиною мовчки аплодували всі пасажири маршрутки.

(Боюсь, що буде далі. Хай би якого пєкаля видали чи що. Для підкриплення аргументів в ході профілактичних бесід з населенням).


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

речниця Патрульної поліції Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору