БЛОГИ  »  Оксана Юрченко

Про цинічне правопорушення та нестандартне рішення рівненських патрульних

16.05.2017, 20:18      Оксана Юрченко      Переглядів: 5469

Люблю нестандратних людей і нестандартні рішення. Тому працюю в патрульній поліції ❤️

У мене, в хорошому розумінні, нестандартні колегі і ще більш нестандартний шеф Сергій Мерчук, який, насправді, нас надихає і спонукає до таких рішень. І це чудово працює!

За прикладом Романа Сидорчука розкажу ще одну цілком нестандратну ситуацію, яка днями мала місце.
Знову ж таки, гортаючи свій щоденний звіт, натикаюсь на таке. Цитата.

«Екіпаж, опрацьовуючи парк позаду обласної державної адміністрації, виявили цинічне правопорушення, а саме 6 підлітків розпивали спиртні напої (пиво). Так як вони поводили себе чемно та перелякались, що їх директор посварить, постанови на них не виносились, було запропоновано альтернативу, а саме – позбирати по парку викинуте сміття іншими нехорошими громадянами, на що вони згодились та були нам вдячні». :)


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

речниця Патрульної поліції Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору