БЛОГИ

Вже більше 6 місяців в Україні фактично не працюють Радивилівський, Яремчанський, Козівський та Лохвицький суди. Бо в жодному із них не має суддів з повноваженнями.

Уже не один рік на українському ринку споживачам десятки фірм пропонують таку послугу як купівля товарів в групах. Найчастіше це стосується придбання нерухомості та автомобілів. Зокрема, й в окремих автосалонах вам можуть запропонувати таку «вигідну» послугу як стати щасливим власником автомобіля, шляхом його купівлі в групі.

Кілька міркувань та висновки щодо введення презумпції правоти поліції та заборони знімати на відео дії поліцейських

В Україні вже більше місяця працює перший Портал захисту прав потерпілих

Закон "Савченко" потрібно скасувати, бо через його застосування рівень злочинності росте, а підсудні намагаються затягувати час розгляду їх справ у судах, щоб довше посидіти в СІЗО

Для тих, кому цікаво, нижче наводиться фотокопія позову та квитанції про його направлення до суду ще 06 травня цього року, а також відправлений лист до ЦВК.

25 жовтня 2015 в Україні відбулися місцеві вибори. За їх результатами по всій країні обрано тисячі нових депутатів та сотні голів місцевих рад сіл, селищ і міст.

Переглядаючи інформацію в місцевих ЗМІ та повідомлення у різних групах на Facebook я не зміг не помітити як різко останнім часом зросла активність влади у питанні об’єднання територіальних громад.

У житті трапляються ситуації, коли людина ще у дитинстві, не ставши, як говорять в народі, «на ноги», опиняється один на один зі світом. Їй не має кому поплакати «в плече», порадитись, розповісти про свої невдачі та успіхи.

 1 2 » 

правозахисник, адвокат, журналіст

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору