БЛОГИ

Так трапилось, що наш ефір до 4-тої річниці Революції, принаймні, на чверть звівся до обурення діяльностю міського голови. Оцінки його роботи і ефективності викликали оплески, багато хто хотів сказати, що думає про міського голову за його відсутності.

Засудили організоване злочинне угруповування з шести осіб, серед яких – працівник правоохоронного органу, які у складі організованої групи видобували бурштин-сирець.

Нарешті я вирішила сказати вам усю правду.

Перестаньте боятися казати поганим людям, що вони погані люди. Гівнюки повинні діставати по писку. Перестаньте хотіти перечекати. Бути гандоном має бути соромно. Бути людиною – це не просто м‘яко спати і добре їсти. Хєрово не буде. Хєрово уже настало. Не вмерти страшно, а жити мертвим.

Коли над нещасними пацієнтами і їхнім майбутнім дико побивається уся п...обратія, яка роками заганяла медицину в дупу, стає гидко до ригачки. Дякувати Богу, за медреформою блювоту лікуватиме безкоштовна первинка.

Так робить більшість, журнашлюшкою тобі так ніколи не стати

Я пам`ятаю тебе ще зовсім радянським, коли мамина українська в російськомовному дворі хрущовки в центрі різала вуха, коли РУМ, з якого чекала в центрі маму з роботи, здавався кінцем світу, а поїздка на тролейбусі до тата на нетканку – великою пригодою.

Вітаю Ігора Ярославовича Добровольського з зняттям догани! Прозорого вам неба, колосистої ниви! Ігор Ярославович людина, яка безмірно любить свою синьооку Рівненщину і дітей, які могли б стати її майбутнім.

Тадададаааааам! Вікторина «Чи добре ти знаєш свою державу?».

 1 2 » 

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору