БЛОГИ

Про Рівненщину говорять. Її ділять. Її хочуть. Як вже немолода, але ше гарна жінка, вона заграє з різними політиками, як пенсіонерка сварить активістів і ненавидить все, що їй підказують ненавидіти. Живучи в постійному передчутті соціального вибуху, спокійно реагує на вилучення тон сонячного каміння, гранат і арсеналів зброї. Не здригається від вою серен і введення військ. Не дивується мордобоям в радах і приїзду чергових клоунів. А вам чим рік запам`ятався?

Скільки Рівненська влада витрачає на медіа? Дружба із ЗМІ чи виробнича необхідність?

Свої своїх не залишають. Хлібні посади для своїх. За позичені гроші. А розрахуємось ми. Зі своїх кишень.

Наші постреволюційні слуги народу ніяк не втямлять, що прийшли до влади через прагнення до змін, ціною тисяч жертв, і тому вимоги до них інші. Мали би бути.

Нічкою один нардеп, да-да, я дуже крута, мені ночами пишуть депутати, мені написав, що заробив все до війни. І всі волонтери знають, скільки зі своєї кишені дав на війну.

Малий мультиком по шкільній програмі поділився. «Чарівний пензлик» за мотивами китайської казки. Там хлопець-сирота малював пензем те, що від серця і воно ставало реальним – рибки, птахи, кози оживали. Вогонь горів, намальована їжа ставала справжньою. І я так замріялась. Я б навчилась малювати.

Людина може стати депутатом, може вдягнути штані і піджак, може не боятися мати комічний вигляд, може артикувати різні речі в діапазоні від конструктивного до нижче плінтусу, але людина, якшо народилась чоловіком, повинна бути сміливою не лише підскакуючи в сесійній залі до мікрофона.

Юрій Мітін міг би стати хорошою ілюстрацією для навколонаукової роботи про трансформації свідомості в антропогенному періоді кайнозойської ери на фоні зміни ери Риби на еру Водолія.

 1 2 » 

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору