БЛОГИ

Вітаю, друзі! Вибороли. Ті, хто репетував про закони 16 січня, приймають правки до закону, які зроблять так, що з корупцією боротимуться лиші ті, хто її плодить.

Це так природньо по-особливому вітати з народженням «козаків», плескаючи по плечу і додаючи «ну, ти мужик. Груди поплесканого вигинаються колесом від гордості за свою швидку і спритну ігрек-хромосому. Так-так, це лише вони, чоловіки, відповідальні за стать дитини, це їхня «заслуга», або «поразка».

Взятися за перо мене змусила публікація в одному з комунальних ЗМІ Рівного, де керівник управління транспорту, точніше не він, а від його імені, живописно і емоційно розказує що змусило його взятись за перо і про новий дуобус, і про те як його обурила інформація про походження і історію цієї машини.

Проти себе майдани влаштовуйте, собі в хатах ставте намети – всі ті, хто захищає депутатів і забудовників, всі ті, кому змерлі діти – норма, економія і виклик часу, всі ті, кому лікар, який спить в ординаторській, поки зневоднена дитина впадає в шок – не така уже і біда, а ямка з відсівом – необхідність і добре, хоч так. Собі намети поставте всі ті, хто домовився і порішав. Проти себе протестуйте.

Це про дітей. Хвореньких. З народження. З тяжкими ураженнями нервової системи. З повною відсутністю можливості за себе постояти. Ці дітки мерзнуть. На термометрах в спальнях 11-13 градусів.

Я зараз кричу, щоб ви розуміли!

 1 2 » 

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору