БЛОГИ

Взятися за перо мене змусила публікація в одному з комунальних ЗМІ Рівного, де керівник управління транспорту, точніше не він, а від його імені, живописно і емоційно розказує що змусило його взятись за перо і про новий дуобус, і про те як його обурила інформація про походження і історію цієї машини.

Проти себе майдани влаштовуйте, собі в хатах ставте намети – всі ті, хто захищає депутатів і забудовників, всі ті, кому змерлі діти – норма, економія і виклик часу, всі ті, кому лікар, який спить в ординаторській, поки зневоднена дитина впадає в шок – не така уже і біда, а ямка з відсівом – необхідність і добре, хоч так. Собі намети поставте всі ті, хто домовився і порішав. Проти себе протестуйте.

Це про дітей. Хвореньких. З народження. З тяжкими ураженнями нервової системи. З повною відсутністю можливості за себе постояти. Ці дітки мерзнуть. На термометрах в спальнях 11-13 градусів.

Я зараз кричу, щоб ви розуміли!

На знак солідарності з обізваними товаришами, визнаю – я гієна. Я з вами однієї крові. Я буду гієною для тих, хто набиває шлунки, нарощує м`язи і вирощує дупи на вкраденому в пенсіонерів і хворих дітей.

Про Рівненщину говорять. Її ділять. Її хочуть. Як вже немолода, але ше гарна жінка, вона заграє з різними політиками, як пенсіонерка сварить активістів і ненавидить все, що їй підказують ненавидіти. Живучи в постійному передчутті соціального вибуху, спокійно реагує на вилучення тон сонячного каміння, гранат і арсеналів зброї. Не здригається від вою серен і введення військ. Не дивується мордобоям в радах і приїзду чергових клоунів. А вам чим рік запам`ятався?

 1 2 » 

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору