БЛОГИ

Ми поступово грязнемо в болоті яскравих, кічових, еклектичних, де гівняне змішується з базарним, вивісок, зливаємося весняним одягом з рекламою секондів, проводжаємо очима красиві автівки, ковтаємо один за другим тендери, вилазимо з снігу в лютому, щоб поплавати в травневих зливах, розважаємося бабою в кокошнику, яка закинувши ногу на ногу, не встаючи з стільця кладе на лопатки людей, які «імєют чєсть» і почасти імєют нас з вами, бо коли знімають форму, то створюють кооперативи, віджимаючи землю під нашими будинками. Того непотребу так багато, що звикаємо в ньому жити. І це страшно.

Отак і наша патрульна. Новий гарний бантик, який мав би підкреслити, що суспільство вийшло з інфантильного віку і готове відповідати – на виклики, вимоги і за учинки. Але у суспільства ще не відросла совість, на якій той бантик би тримався.

Вона брудна. Часто. Часто аж смердить. Часом шинами. Часом гівном. Часом трупами. Часом фосфор горить. Часом в плямі стоїш, де зашкалює дозиметр. Часом в болоті по коліна. Часто плачеш.

Так хочеться в Україні справжнього Чистого четверга. Так хочеться позбирати усе сміття і скласти великими купами там, де йому місце. Бачити як вивозять це сміття з кабінетів прямо в СІЗО. Чути як сміттю оголошують вироки.

Вітаю, друзі! Вибороли. Ті, хто репетував про закони 16 січня, приймають правки до закону, які зроблять так, що з корупцією боротимуться лиші ті, хто її плодить.

Це так природньо по-особливому вітати з народженням «козаків», плескаючи по плечу і додаючи «ну, ти мужик. Груди поплесканого вигинаються колесом від гордості за свою швидку і спритну ігрек-хромосому. Так-так, це лише вони, чоловіки, відповідальні за стать дитини, це їхня «заслуга», або «поразка».

Взятися за перо мене змусила публікація в одному з комунальних ЗМІ Рівного, де керівник управління транспорту, точніше не він, а від його імені, живописно і емоційно розказує що змусило його взятись за перо і про новий дуобус, і про те як його обурила інформація про походження і історію цієї машини.

Проти себе майдани влаштовуйте, собі в хатах ставте намети – всі ті, хто захищає депутатів і забудовників, всі ті, кому змерлі діти – норма, економія і виклик часу, всі ті, кому лікар, який спить в ординаторській, поки зневоднена дитина впадає в шок – не така уже і біда, а ямка з відсівом – необхідність і добре, хоч так. Собі намети поставте всі ті, хто домовився і порішав. Проти себе протестуйте.

 1 2 » 

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору