БЛОГИ  »  Інна Білецька

«Ми сварились. Кричали. Ми плакали і заходилися сміхом», - підсумки атестації рівненських поліцейських

26.02.2016, 19:44      Інна Білецька      Переглядів: 2968

"Квітка". 11 днів. З 8:45 до 18тої, 19тої, 20тої. Без запізнень і прогулів.

Така от відпустка. Витрачений час. Витрачені нерви. Втрачені в переживаннях вечори і ранки у вічному поспіху.

Такої напряжної відпустки у мене ще ніколи не було. Навіть приблизно. Купа зайвих знань, купа розчарувань, купа запитань, відсутність будь-якої надії на швидкі і очевидні результати реформи.

Комісія - та, в яку боялися потрапляти. Спочатку нас було семеро, потім п`ятеро. До кінця дійшли учотирьох (Данилова Оксана воює в апеляції). При тому, що двоє з нас - представники міністерства, один з яких голова - з правом переважного голосу, ми з патрульним з Одеси справляємось. Бо прийшли сюди не бавитися і не загравати з системою. Прийшли змінювати.

Ми сварились. Кричали. Ми плакали і заходилися сміхом. Ми всі тепер маємо позивні, і всі готові відповісти за свої рішення. Ми не лінувались слухати по 30 чоловік на день і викликали майже усіх заочників.

Ми ненавидимо слова "бурштин", " мені про це невідомо", "переволнувався", "п`ятнадцята прім".

За 11 днів ми стали командою. Трішечки б менше міністерської доброти і шкодування "безцінних кадрів", звільненних було б значно більше.

Я не бачу підстав лишати на роботі тих, кому треба допрацювати до пенсії, хто не знає законодавства, але підівчить, хто деформований психічно, але "де ж взяти такого опера".

Я не бачу підстав лишати тих, хто хвалиться подвигами в АТО після Ізюмського і Краматорського "котлів". Я не бачу змісту залишати тих, за кого дзвонили-просили-наполягали-підказували.

Я не бачу підстав лишати тих, "хто не брав, не бачив, не знає".

Я не бачу підстав лишати будь-кого з керівного складу.

Я не бачу підстав лишати тих, хто за результатами поліграфу відповідає на одне питання з 10, погано себе почуває або придумує про паливно-мастильне і канцелярію в хабарях.

Тепер справа за апеляцією. Туди потрапить багато тих, кого ми зовсім ніяк не бачимо в реформованій поліції.
Сподіваємось на принциповість. На те, що наш час був витрачений не дарма.

В кожному разі - це безцінний досвід, сподіваюсь у мене перестане дьоргатися око і я висплюсь.
І да, я казала, що моя комісія найкраща?)

АПД: знайшовся кандидат ще один на завтра.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору