БЛОГИ  »  Інна Білецька

Не наш рік

21.12.2016, 18:06      Інна Білецька      Переглядів: 1031

Минає 2016. Важкий і знаковий для області. Я його бачила таким.

1. У квітні в області створили оперативний штаб по боротьбі з незаконним видобутком бурштину. Як він працював, знають ті, хто там працював. На скільки він фінансувався державою і наскільки був самоокупним могли би розказати бійці з усієї України. Але не розкажуть, бо в дупі мали таке розказувати. Результати роботи штабу оцінити важко, разом з тим припинення роботи – на ліцо.

2. Черговий начальник Рівненської поліції поїхав з області з генеральськими погонами, штаб звернули. В область впевнено крокуючи, зайшли ватаги бандидів з усіх усюд.

3. Цілий рік тривала навколопереатестаційна епопея. Громадські псевдоактивісти показували свої справжні обличчя. Одіозні мєнти з какао бєлого цвєта в кишенях лишались на посадах.

4. Нєдоразумєніє бігало поверхами облради, призначаючи на посади своїх людей і звільняючи чужих. Радикали вгризлися своїми міцними зубками в область, погавкуючи як дворові шавки.

5. Облрада демонструвала чудеса неконструктиву, і зрештою, перевершила сама себе, давши дозвіл на користування бурштиновому землями невідомим офшоркам і конторкам, за якими стоять цілком відомі люди. Дозвіл відкрив скриньку Пандори – ера тотального дерибану розпочалася.

6. Голова облради відкрив світові фешн-вподобання голови облдержадміністрації.

7. Голова облдержадміністрації відзначився любов`ю до соцмереж і вмінням наказати зауваженнями горе-чиновників.

8. Область взнала, що стала щасливою користувачкою позики Світового банку. Консультанти Субпроекту Світового банку вимушено почали ходити на роботу, коли їхні доходи перестали бути секретом.

9. Область взнала, що таке миттєва безконтактна психологічна реабілітація для бійців АТО, ставши передовичкою в таких технологіях.

10. Область отримала нові тарифи, усвідомивши свою величність, наздоганяючи найбільші з областей.

11. Генеральний прокурор нарешті позбавив Рівненщину від "бурштинової мафії".

12. Рівне придбало найдорожчий громадський транспорт. Ставши в один ряд Москвою і Санкт-Петербургом.

13. Місто не зрадило своїм традиціям – ставити одоробло замість центральної ялинки, закатувати мільйони в гавьонний асфальт найнижчої якості і офігівати від першого снігу.

14. У місті з`явилася альтернативна ялинка. Скромна. Штучна. Красива.

15. Місто взнало скільки коштує утримання його доріг і поховання його безхатьків.

16. Місто навчилося захищати своїх дітей і дорослих від халатності – дві лікарські справи по статті 140 ККУ в суді.

17. Місто навчилося захищати свої парки від внутрішнього окупанта, відвойовуючи бодай шматок вільного від висоток простору.

18. Рівняни вчаться жити поряд з не надто інтелігентними, заможними новими сусідами з бурштинових районів.

19. Місто отримало свою особисту художню коротметражку, кінематографічний фестиваль і кілька нових археологічно-бюджетних дірок.

20. І нарешті, про безсумнівно хороше – Рівне отримало нову патрульну поліцію, і тим, якою вона є у нас, має всі підстави пишатися.

Про Рівненщину говорять. Її ділять. Її хочуть. Як вже немолода, але ше гарна жінка, вона заграє з різними політиками, як пенсіонерка сварить активістів і ненавидить все, що їй підказують ненавидіти. Живучи в постійному передчутті соціального вибуху, спокійно реагує на вилучення тон сонячного каміння, гранат і арсеналів зброї. Не здригається від вою серен і введення військ. Не дивується мордобоям в радах і приїзду чергових клоунів.

А вам чим рік запам`ятався?


В публікації використані зображення з порталу «Четверта влада», порталу Громадського радіо, FB/Arsen Avakov, FB/Інна Білецька, сайту ogo.ua


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору