БЛОГИ  »  Інна Білецька

Про патрульних, совість і новий гарний бантик

19.04.2017, 19:03      Інна Білецька      Переглядів: 620

Патрульна поліція Рівного. Фото з архіву

На останній дзвоник в 11 класі однокласниці одягали бантики на голову. В цьому є якась така еклектична, трохи еротична зворушливість. Тими бантиками ти підкреслюєш сум за безтурбортними шкільними роками, які залишились позаду, одночасно наголошуючи, що школу ти вже переросла.

Словом, не скажу, що мала тоді такі розуміння, але одягнути хотілося. Стрижка була короткою і бантик хоч скочем мотай. Примотаний маминими стараннями до якоїсь довшечкої прядки, він з`їжджав, спадав і лежав як недопечений пляцок. Хоч бантик був нічо такий. Новий. Гарний.

Отак і наша патрульна. Новий гарний бантик, який мав би підкреслити, що суспільство вийшло з інфантильного віку і готове відповідати – на виклики, вимоги і за учинки. Але у суспільства ще не відросла совість, на якій той бантик би тримався. А старій системі він як корові сідло. Намагаючись його прикріпити, примусити триматися і не зісковзувати, бантик перетворили на медичну пов`язку типу «чепец». І от з такою перемотаною головою на скору руку полікована система і живе.

Дорогі мої рівненські патрульні, вітаю вас з річницею. Ви тій гнилій системі і як корові сідло, і як красивий бантик, і як перша надана медична допомога. Ви впираєтесь, чините спротив і не здаєтесь. Це важко. Але ви ще тримаєтесь. Я щиро бажаю вам не скурвитися і вірити. Я в вас вірю. Ставайте сильнішими і не кидайте нас. Хай у вас хоч час від часу ще блищать очі. Як тоді на площі рік тому. Без вас ми не впораємось.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору