БЛОГИ  »  Інна Білецька

Це не місто – це все суцільний базар: що у Рівному показати іноземцям

19.05.2017, 15:38      Інна Білецька      Переглядів: 2779

Нитка позитиву, якої бракує моїм дописам. Наш зоопарк прекрасний.

Хотіла показати іноземцям Рівне. Ну, ви уявили складність завдання. Думала дійти до органного залу, інсталяцію в пам`ять про Небесну сотню показати, спуститись до річки, пройти повз стадіон і вийти на Лебединку. Але це не місто – це все суцільний базар.

Ми сіли у маршрутку, після якої гості довго демонстрували здригання і цокотіння зубами і поїхали, ясне діло, в зоопарк.

Дорогою я думала, про що б таке розказати. За театром росте незаконна багатоповерхівка, центральний універмаг обставленний дикими кіосками-наливайками, автовокзал з будинком бабата, який нависає над проїжджаю частиною, Пагорб слави з бетонними блоками в пам`ять про боротьбу з незаконними забудовами, які дозволяє місто.

Маршрутка неслась дорогою як по пральній дошці, порушуючи десятки правил і ігноруючи залишки розмітки, і через брудні вікна міську печаль не реабілітовувала навіть травнева краса.

Поки гуляли в зоопарку, єдиному комунальному підприємстві, за яке не соромно, а гордо, в центрі міста молоді хлопці з дозволу мера валили незаконний паркан. У нас таке можливо.

І от там знову згадалася прекрасна історія далеко не найвпорядкованішого з американських міст – Нью Орлеана, де живуть гості – журналісти-розслідувачі. Попередник їхнього нинішнього мера за гратами. У них можливо таке.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору