БЛОГИ  »  Інна Білецька

Як перетворитись на журнашлюшку: конспект для чайників

29.09.2017, 09:41      Інна Білецька      Переглядів: 4494

Пам‘ятай, щоб перетворитись на журнашлюшку, тобі не потрібно:

1. Писати джинсу.

2. Порушувати стандарти.

3. Передруковувати неперевірену інформацію з соцмереж.

Такі способи – шлях в нікуди. Так робить більшість, журнашлюшкою тобі так ніколи не стати. В процесі підготовки до отримання звання журнашлюшки, тобі необхідно мати чітку громадянську позицію, впізнаваність і будь-який набір того, що ти вважаєш заслугами – відкриття кримінальних проваджень проти героїв матеріалів, догани посадовцям – героям матеріалів, зміни в окремій галузі чи на підприємстві, викликані твоєю публікацією, відсутність списку недоторканих. На заключному етапі підготовки, завдання спрощується, залишається один крок:

1. Фіксація брехні за керівником високого рівня, який має в підпорядкуванні тих, хто називає себе політтехнологами.

2. Відмова у допомозі будь-кому, хто особисто не доклав жодних зусиль для виправлення проблеми.

3. Незгода з позицією активістів у будь-якому питанні.

Не забудь, журнашлюшкою назвати тебе може будь-яке чмо, яке знає слова «кров полеглих на майдані», «націоналізм», «у мене сусід воює», «злочинна влада», «кремлівський агент», будь-хто з сумнівними – репутацією, заслугами, талантами, будь-хто, хто тебе боїться.

І на останок, краще носити звання журнашлюшки, ніж подобатися тим, хто так тебе називає.

Якщо тебе так назвали – вітаю, як то кажуть – здорово зноси, на краще зароби.

Ваша Оді Журнашлюшка Гебельс


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Журналістка

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору