БЛОГИ

За невиконання рішення Володимир-Волинського міського суду щодо надання публічної інформації на запит про використання комунального майна і землі впродовж ряду років заступник начальника відділу примусового виконання покарань управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області 10 жовтня вдруге оштрафував виконавчий комітет Нововолинської міської ради. Цього разу уже на 10 200 грн. Перший штраф складав 5 100 грн., всіх штрафних державних санкцій від виконавчої гілки влади – 3.

Відділ примусового виконання покарань Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області вдруге оштрафував на 5 100 гривень виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова – В.Б. Сапожніков) за невиконання постанови Володимир-Волинського міського суду від 16 березня 2017 року, справа № 165222316а, за відмову у наданні інформації, що є публічною.

Нововолинський міський виконавчий комітет, який очолює Віктор Сапожніков, він же голова міської ради, він же і міський голова, за відмову виконувати ухвалу Львівського адміністративного апеляційного суду, був оштрафований обласною виконавчою службою на 5100 гривень.

31 травня члени громадської організації «Україна + Польща» у форматі контролю за виборами суддів були присутні на зборах суддівського колективу Нововолинського міського суду, на яких обирали голову місцевого суду. Головував на зборах суддя Андрій Василюк.

Штраф у розмірі 5100 гривень було накладено на виконавчий комітет Нововолинської міської ради Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинської області. За невиконання без поважних причин рішення Львівського апеляційного адміністративного суду від 02.11.2016 року у судовій справі «Бідзюра проти Сапожнікова».

Не дивлячись на просторікування та провокаційні коментарі недоброзичливців, стосовно моїх судових позовів до бомонду місцевої влади у м. Нововолинську, іще жодного адміністративного процесу я їм не програв. Бо за мною правда, яка є зброєю всіх пригноблених, у всі часи. Вона, правда - непереможна!

Про що йдеться? Та про надання мені списків осіб, що отримали квартири, земельні ділянки та інше комунальне майно громади міста згідно рішень Нововолинського виконавчого комітету впродовж 11 років (2004-2015).

Як додаток до моїх судів із міським головою В. Сапожніковим, через його дику нехіть надавати мені списки про виділення квартир за період із 2004 по 2015 роки, всупереч «Постанові» Львівського адміністративного апеляційного суду, добрі люди принесли мені цікавий документ.

Схоже на те. Яка тривала рівно 1 рік. Якщо його адвокати не подадуть касаційну скаргу на «Постанову» Львівського апеляційного суду, від 02.11.2016 року, до Києва. Проте, тут для міського голови м.Нововолинська В.Сапожнікова, існують певні ризики.

Це сталося 4 листопада 2016 року. А за день до цього, 2 листопада відбувся апеляційний суд у Львові із подачі мера. Рішення Іваничівського районного суду (суддя І. Нєвєров) відмінили. Натомість, у власне, окреме вже рішення вставили свої «5 копійок» - знову таки дії Нововолинського виконавчого комітету визнали протиправними і зобов’язали розглянути моє звернення повторно і надати мені всі рішення, які я вимагав.

Громадський діяч, голова ГО «Україна + Польща», член Громадського Люстраційного комітету у Нововолинську

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору