БЛОГИ  »  Анатолій Бідзюра

Нововолинський міськвиконком відмовився оприлюднити інформацію про житло попри ухвалу суду

24.03.2017, 11:50      Анатолій Бідзюра      Переглядів: 1634

Не дивлячись на просторікування та провокаційні коментарі недоброзичливців, стосовно моїх судових позовів до бомонду місцевої влади у м. Нововолинську, іще жодного адміністративного процесу я їм не програв. Бо за мною правда, яка є зброєю всіх пригноблених, у всі часи. Вона, правда - непереможна!

Судіть самі. Найперший мій судовий позов до першого заступника міського голови Андрія Сторонського за його матюки на мою та активістів адресу (27.02.2014 року) закінчився нічиєю. Ну, неможливо було встановити істину! – ствердила в судовій постанові голова Нововолинського міського суду О.Р.Ференс-Піжук. Хай буде так. Хоча, із мого боку було три свідки, які добре чули нецензурну лайку наймита міської громади, а із протилежного – лише два. Та й ті залежні від мера. Один із них - заступник міського голови Володимир Рожелюк.

Кривосвідчив він та його підлегла у суді, чи ні – на їхній совісті. Другий позов до Нововолинського міського голови, голови міського виконавчого комітету, голови міської ради Віктора Сапожнікова про виділення ним комунального житла та земельних ділянок, за певний і тривалий досить таки, період часу його довгого головування, був поданий мною 21 жовтня 2015 року. Однак, нововолинські судді його відхилили через протерміновані строки позовної давності. Хоча, могли б і розглянути, зважаючи на моє слізне прохання, як інваліда виробництва ІІ групи.

На третьому позові, що був поданий мною 01 лютого 2016 року, на ту ж тему, я вже не проколовся – з’явився певний досвід. Нововолинська Феміда і на цей раз викрутилася: у повному складі всі судді дружно взяли самовідвід і скерували мене у Іваничівський районний суд. Чому? Про це пізніше.

І вже 12 травня того ж року, суддя І.Невєров повністю задовольнив мій позов і зобов’язав міського голову В.Сапожнікова та виконком Нововолинської міської ради надати вичерпну відповідь на мій запит. Голова зі своїми адвокатами із луцької приватної юридичної контори «Конфідент» не погодилися і подали апеляційну скаргу у Львівський адміністративний суд, який 02 листопада 2016 року скасував «Постанову» Іваничівського суду і видав окрему. Зробивши мера В.Сапожнікова не винним у ненаданні мені інформації, одночасно зобов’язавши міський виконавчий комітет, головою якого є Віктор Борисович, повторно розглянути мій запит і надати відповідь згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Той закон не передбачає відмови у її наданні, особливо, якщо це стосується комунального майна територіальних громад, їхньої землі та бюджетних коштів міст, селищ і сіл. Закон України «Про захист персональних даних», яким так люблять прикриватися у Нововолинській міській раді, тут теж не діє. Про що прямо сказано у рішеннях Іваничівського районного та Апеляційного судів м. Львова.

Проте, Віктор Сапожніков продовжував вперто ігнорувати ухвалу Львівського адміністративного суду. Довелося звернутися у відділ примусового виконання рішень Державної виконавчої служби м. Нововолинська, а потім і у обласний. Який прийняв мою заяву у провадження, визнавши протиправною відмову у наданні публічної інформації і зобов’язав виконавчий комітет Нововолинської міської ради надати відповідь згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації». Проте, це знову не подіяло.

Сьогодні, на пошті, я отримав цінну бандероль, яка довго гуляла світами, із листом підписаним особисто В.Сапожніковим, де він прикриваючись рішенням колегіального і підконтрольного йому, як вбачається, органу – міськвиконкому, знову відмовив мені у наданні правдивої відповіді, згідно ухвали ЛААС.

Одним словом, всі три гілки української влади, як виявилось – законодавча, виконавча і судова у феодальному Нововолинську не діють. Не працюють, вочевидь, і статті Конституції України у яких стверджується верховенство права та гарантовані громадянам Державою конституційні права і свободи. Отож, дуже вже урочисті слова, про те, що Український народ є джерелом влади у державі, можна засунути псу під хвіст. Фініш? Думаєте на цьому все й закінчиться? Ні, найцікавіші події тільки починаються. І вони будуть, аж ніяк не на користь мера.

Чого ж так боїться В.Б. Сапожніков – довголітній міський голова, голова міськради і її виконкому? Чому сахається правди і дико не бажає, щоби списки осіб, які отримували громадське житло, міську землю, комунальні споруди тощо, за період 2004 – 2015 років потрапили на світлі очі територіальної громади міста Нововолинська? Очевидно, що таки є чого. У такому випадку, це імовірно, означало б кінець його кар’єри. І це ще дуже м’яко сказано.

У Святому письмі 365 разів звучить словосполучення «Не бійся!» Нововолинська місцева влада зовсім погана. Вона навіть, не ніяка. Це визначення, для того антинародного стану, у якому вона перебуває, могло б стати для неї неабияким компліментом.

Вона повинна боятися нас – виборців, членів громади. Проте, маємо нововолинський феномен: Влада нас не боїться а ми, що найняли її і незле утримуємо своїми коштами – всіляко намагаємось не зачіпати та не контролювати її. Чому? Особисто для мене це не загадка – не бійтеся, люди! Не підлабузнюйтеся і не носіть їй хабарів. Не славте її, бо нема за що. Контролюйте щодня. Не пробачайте їй жодного поганого слова на свою адресу. Пам’ятайте: не ви для неї – вона для вас! Вони (місцеві чиновники), вам у цьому клялись, як ішли на нинішню роботу – вашими наймитами. Вони погоджувались на це добровільно, і ніхто їх до цього не силував. Все піде. Як по маслу. Самі незабаром впевнитесь.  


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Громадський діяч, голова ГО «Україна + Польща», член Громадського Люстраційного комітету у Нововолинську

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору