БЛОГИ  »  Анатолій Бідзюра

Мер Нововолинська оскаржує у суді штраф за невиконання рішення суду

03.07.2017, 17:10      Анатолій Бідзюра      Переглядів: 676

Справу розглядає суддя Юнна Лизун

Нововолинський міський виконавчий комітет, який очолює Віктор Сапожніков, він же голова міської ради, він же і міський голова, за відмову виконувати ухвалу Львівського адміністративного апеляційного суду, був оштрафований обласною виконавчою службою на 5100 гривень.

Віктор Борисович, через відсутність у нашому місті органу державної адміністрації, котра напряму підкоряється апарату Президента України П. Порошенка у Києві, виконує в Нововолинську представницькі функції Держави Україна.

Як він їх виконує, ви бачили із «Постанов» судів різних інстанцій міст Іваничі, Володимира-Волинського і Львова. У яких його та виконкому Нововолинської міської ради дії, були визнані протиправними. Таким чином, за небажання виконувати ухвалу ЛААС, Волинським обласним управлінням виконавчої служби міськвиконком, як ви вже знаєте, було оштрафовано.

Не бажаючи платити штраф, голова міського виконавчого комітету, а чи може згідно «колегіального» так би мовити, рішення цього органу, подали скаргу на обласну виконавчу службу до Іваничівського районного суду.

Проте, на першому ж судовому засіданні, як вбачається задля затягування часу, його адвокати оголосили недовіру судді І.Нєвєрову. (Самі ж подали – самі й відкликали)

24 травня 2017 року їхній позов з Іванич було скеровано у Нововолинський міський суд. А вже 27 червня (не пройшло й двох місяців!), мало б відбутися перше судове засідання, власне, вже у Нововолинському міському суді, якому мер ну, дуже вже знаєте, довіряє…

Проте, воно не відбулось. Представники обласної виконавчої служби у Луцьку не отримали повістки із датою і часом початку судового засідання. Вірніше, їм її вручили, але за годину до його початку. Їхати у Нововолинськ не було сенсу – не встигали. Прислали на електронну поштову скриньку листа за підписом їхнього керівника А.Клехо, із проханням перенести суд на інше число.

Що було й зроблено суддею Ю.В. Лизун. Перенесли. На, майже півтора місяці – на 8 серпня цього року, на 16-30 год.

Знаєте, на мою думку, це міський голова В.Сапожніков і очолюваний ним виконком не із обласним Управлінням виконання покарань судиться. Ні тим більше, не із голодранцем Бідзюрою. Він – В.Сапожніков, подав у суд на Державу. Інтереси якої він, як я вже писав вище, у Нововолинську презентує.

Або, якщо хочете, це він судиться із нововолинською місцевою громадою. Яка є, згідно Конституції, частиною народу України, котрому за ст. 5 належить вся повнота влади у нашому місті і в незалежній українській державі. І яка, у ці дні та часи, спливаючи кров’ю, (ось вже три роки) веде виснажливу Вітчизняну війну за свою свободу і територіальну цілісність. Саме на цю територіальну міську громаду, він і подав до суду, яка довірливо, 5 разів поспіль обирала його міським головою.

Бути їй вдячним, потрібно було б. Та, про що це я? Завдяки якій він так розбагатів, і яка оплачує всі його забаганки, починаючи від службового авта і закордонних відряджень до оздоровчих окладів, доплат, відпусток, преміальних, лікування та коштів на покращення побутових умов. Держава Україна, із коштів платників податків платить Віктору Сапожнікову величезну пенсію (див. його Декларацію про доходи).

Не буду перераховувати його гріхи на посаді мера, як і нагороди та титули, офіційні й неофіційні, із крильцями «ангела» і без – я робив це багато разів. Скажу прямим текстом: позбавляти посади його потрібно негайно! І чим швидше – тим краще для нас всіх - багатих і бідних, дідів і неповнолітніх, бомжів та мільйонерів. Дурних та розумних. Активних і байдужих, віруючих та атеїстів, християн-традиціоналів та протестантів. Подумаймо, врешті-ррешт, про майбутнє Нововолинська і своїх дітей.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Громадський діяч, голова ГО «Україна + Польща», член Громадського Люстраційного комітету у Нововолинську

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору