БЛОГИ  »  Анатолій Бідзюра

Виконавча служба вдруге штрафує Нововолинський міськвиконком за невиконання рішення суду

11.09.2017, 12:45      Анатолій Бідзюра      Переглядів: 2178

Відділ примусового виконання покарань Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області вдруге оштрафував на 5 100 гривень виконавчий комітет Нововолинської міської ради (голова – В.Б. Сапожніков) за невиконання постанови Володимир-Волинського міського суду від 16 березня 2017 року за відмову у наданні інформації, що є публічною.

Довідково: Вперше Нововолинський міський виконавчий комітет обласне Управління виконавчої служби оштрафувало на суму 5 100 грн. за невиконання постанови Лвівського адміністративного апеляційного суду, що стосувалося публічної інформації про комунальне майно членів територіальної громади м. Нововолинська (квартири, земельні ділянки, фінські будиночки тощо, позивач Бідзюра А.М.) у березні 2017 року.

Виконком Нововолинської міської ради тоді оскаржив рішення обласного Управління виконавчої служби у Нововолинському міському суді (суддя Лизун Ю.В.). Суди тривають. Наступне судове засідання по першому штрафу за участі керівників міськради та облуправління примусового виконання покарань відбудеться 12 жовтня 2017 року о 14-30 год. у міському суді Нововолинська.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Громадський діяч, голова ГО «Україна + Польща», член Громадського Люстраційного комітету у Нововолинську

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору