БЛОГИ  »  Анатолій Бідзюра

Міськвиконком Нововолинська знову оштрафували за ненадання інформації

10.11.2017, 13:10      Анатолій Бідзюра      Переглядів: 435

Віктор Сапожніков у суді. Фото автора

За невиконання рішення Володимир-Волинського міського суду щодо надання публічної інформації на запит про використання комунального майна і землі впродовж ряду років заступник начальника відділу примусового виконання покарань управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області 10 жовтня вдруге оштрафував виконавчий комітет Нововолинської міської ради. Цього разу уже на 10 200 грн. Перший штраф складав 5 100 грн., всіх штрафних державних санкцій від виконавчої гілки влади може бути три.

Нагадаю членам громади міста, що ще 14 березня за невиконання схожого рішення Львівського апеляційного адміністративного суду, знову ж таки - за ненадання публічної інформації, котра стосувалася громадського майна та земельних ділянок Нововолинський міськвиконком було оштрафовано на 5 100 грн.

Тепер, міський виконавчий комітет оскаржує цей штраф у судах. Хочу звернути увагу членів громади міста, що голова міського виконавчого комітету Нововолинської міської ради (він же міський голова, він же голова міської ради) Віктор Сапожніков, виконуючи у м. Нововолинську функції представника Держави грубо ігнорує нормативні документи судової, виконавчої та законодавчої гілок влади, закони України і її Конституцію.

  

Називаючи себе «всенародно обраним» і не виконуючи рішень апеляційних та інших судів, гр. Сапожніков, як вбачається, зневажає носія влади у суверенній Державі – її народ, і його невід’ємну частину - територіальну громаду Нововолинська, якій мав би вірно служити згідно присяги, котру неодноразово урочисто виголошував.

Хочу повідомити, що тут, можливо, може йтися про зраду присязі місцевого (державного) службовця, перевищення службових повноважень, зловживання владою та посадовим становищем найвищого місцевого службовця та, на основі цього, внесення матеріалів до ЄРДР, що вважається відкриттям кримінальної справи.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Громадський діяч, голова ГО «Україна + Польща», член Громадського Люстраційного комітету у Нововолинську

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору