БЛОГИ

У Луцьку завершили роботи із термомодернізації й утеплення дев’ятиповерхівки на вулиці Конякіна, 29а. На будинку з’явився великий логотип Луцька, а сама будівля отримала оновлений і привабливий фасад.

У Луцьку розпочався черговий опалювальний сезон. Успішно і з новим обладнанням він стартував у будинку на Молоді, 1. Будівлі вже 40 років тож цього року об’єднання співвласників багатоквартирного будинку знайшло кошти щоб поставити нове обладнання та оновити внутрішньобудинкові мережі.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку на Конякіна, 29А створене майже два роки тому. За такий досить короткий термін мешканцям вдалося повністю термомодернізувати багатоповерхівку і довести її до ладу після 15 років існування в розпорядженні житлово-комунального підприємства.

У дев’ятиповерхівці на вулиці Конякіна, 29а у Луцьку розпочали роботи з термомодернізації. Невдовзі фасад будівлі прикрасять великим логотипом міста.

В луцькій п’ятиповерхівці на проспекті Молоді, 1, якій цього року виповнюється 40 років, встановили індивідуальний тепловий пункт, тепловий лічильник та проведуть капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж. Завдяки місцевим та загальнодержавним програмам об’єднання співвласників багатоквартирного будинку отримало на ці роботи близько півмільйона гривень з бюджету.

Цього року у дев’ятиповерхівці на вулиці Конякіна, 29а встановили індивідуальний тепловий пункт та тепловий лічильник. Це дозволить мешканцям економити значні кошти за опалення. Невдовзі тут проведуть ще й капітальний ремонт даху.

Від енергоефективності будинку до енергонезалежності країни. Таким принципом ми керуємось в луцькому об’єднанні співвласників багатоквартирного будинку «Федорова, 4». За майже півтора року існування мешканці зуміли не лише встановити індивідуальний тепловий пункт та тепловий лічильник, але вже й завершують утеплення дев’ятиповерхівки.

Вісім луцьких багатоповерхівок (опалювальна площа 45 000 кв. м.) за п’ять місяців опалювального періоду зекономили на теплі 3 мільйони гривень коштів співвласників та державних субсидій завдяки встановленим індивідуальним тепловим пунктам та тепловим лічильникам.

Мешканці будинку на вулиці Федорова, 4 у Луцьку вимушені були йти до міського голови, аби змусити директора житлово-комунального підприємства №11 передати новоствореному об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку технічну документацію.

У Луцьку на вулиці Володимирській створено чотири нових об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відтепер ОСББ діятимуть у будинках 105, 107, 109 та 111 на вулиці Володимирській. На базі цих ОСББ створено Асоціацію співвласників будинків «Володимирська».

Голова луцьких ОСББ "Віра", "Фаворит 11А", "Фаворит 11Б", "Порядок", "Федорова 4Б", "Кравчука-17", "Колізей Плюс", "Конякіна 29а", "Надія-Луцьк", "Федорова 4", "Володимирська 105", "Володимирська 107", "Володимирська 109", "Володимирська 111", "Молоді, 1".

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору