БЛОГИ  »  Георгій Давидюк

У луцькому будинку за два роки провели повну термомодернізацію

11.10.2017, 15:25      Георгій Давидюк      Переглядів: 966

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку на Конякіна, 29А створене майже два роки тому. За такий досить короткий термін мешканцям вдалося повністю термомодернізувати багатоповерхівку і довести її до ладу після 15 років існування в розпорядженні житлово-комунального підприємства.

Основні роботи в будинку проведені протягом останнього року. Зокрема, за урядовою програмою безвідсоткового кредитування на енергоощадні заходи тут встановили індивідуальний тепловий пункт і тепловий лічильник, по програмі сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Луцька в багатоповерхівці повністю відремонтували дах. На цей момент також завершуються роботи з утеплення фасаду будинку. За сприятливих погодних умов роботи закінчать вже цього місяця.

Таким чином цього року будинок має повністю оновитися і в ньому завершиться повний комплекс реформ: і індивідуальний тепловий пункт, і тепловий лічильник, і капітальний ремонт даху, і утеплення фасаду.

  

Тим часом мешканці сусідніх будинків все частіше цікавляться як будинку на Конякіна, 29А вдалося так швидко стільки всього зробити. Секрет успіху, звісно ж, – в ініціативних і активних мешканцях, які розуміють важливість реформ і те, що технології та ціни на теплопостачання не стоять на місці. Технології йдуть вперед, а ціни – зростають. Добре попрацювавши ОСББ на Конякіна, 29А новий опалювальний сезон зустріне з економнішим і сучасним будинком.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Голова луцьких ОСББ "Віра", "Фаворит 11А", "Фаворит 11Б", "Порядок", "Федорова 4Б", "Кравчука-17", "Колізей Плюс", "Конякіна 29а", "Надія-Луцьк", "Федорова 4", "Володимирська 105", "Володимирська 107", "Володимирська 109", "Володимирська 111", "Молоді, 1".

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору