БЛОГИ  »  Марк Оплачко

Мені хочеться, щоб була українська література саме такою

09.11.2017, 20:01      Марк Оплачко      Переглядів: 1696

Я, звісно, зацікавлена сторона, але є чудовий хеш-тег #Марк_поганого_не_порадить, тому все таки хочу написати свій відгук про книгу «Тінь на порозі». Так склалося, що я бачив рукопис на різних етапах створення: коли була написана третина, половина, а потім три рази перечитував повний текст. Скажу чесно, кожного разу я отримував задоволення.

Книгу можна читати на різних рівнях. З одного боку, це пригодницька історія, у якій троє людей намагаються викарабкатися із дупи, в яку їх не навмисно затягнув один із них. А дупа там знатна! З іншого боку, це драматична історія боротьби головного героя зі своїми демонами і вони змусять його пройти через таке, чого й ворогу не побажаєш. Ну і вишенька на десерт для гурманів — в книзі ви можете знайти багато речей на архитипічному рівні, усьо закладено спеціально. Чого варта тільки назва :)

Загалом мені хочеться, щоб була українська література саме такою: із чітким, але непередбачуваним сюжетом, чудовою українською мовою, яскравими не ідеальними персонажами, і без повчань та плачу про тяжку долю.

Най це тільки перша ластівка, але нічого, ще буде! Книга вже наявна в мережі «Є», в Рівному всього два примірники, тому поспішайте :)


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Громадський активіст

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору