БЛОГИ

Вчора зробив хендмейд коробочку, куди можна здавати кошти на оплату мереж «Рівнетеплоенерго». Сьогодні презентували її міській владі.

Все нові і нові подробиці відкриваються при розплутуванні схем скандального будівництва на Київській, 67 у Рівному, яке пов’язують з матір’ю скандального депутата Рівнеради Олександра Бабата.

У моєму рідному селі на початку 2000-х років батьки разом з сусідами за свої гроші тягнули 3 кілометри газових труб, власними руками їх закопували, за власний кошт ставили лічильники, газові прилади опалення. Щоб платити менше і економити. Таких сіл в Україні тисячі.

Чи міг хтось ще два роки тому припустити, що одне з найбільш цивілізованих міст України тонутиме в смітті? А разом з ним рейтинг одного з претендентів на посаду президента. Переконаний, що ні.

От за що люблю Володимира Євгеновича, так це за винахідливість. От коли вже зовсім нема що «толкнути на ліво», земельки хорошої чи комунального підприємства... Євгенович на втрачає надії. Бо можна «толкнути» зупинки. На монопольній і поза конкурсній основі в місті сумнівній житомирській фірмі хочуть передати під рекламу 12 найприбутковіших міських зупинок. Без жодних зобов’язань. Так само як раніше змусили всіх перевізників ставити закриту систему GRS-контролю, доступ до якої має лише одна фірма.

Чесно. Я не доцінював блокаду торгівлі з окупованими територіями. Я не можу судити про економічну та військову ефективність, бо не експерт. Але як громадян бачу - блокада показує повну неспроможність влади вирішувати проблемні питання.

Кадровими перестановками в медицині міський голова Рівного Володимир Хомко показав, що політичні домовленості та баланси для нього важливіші за професіоналізм та збереження власної команди. Адже після кількамісячного політичного пресингу волонтер та очільник міського управління охорони здоров`я Вікторія Покоєвчук вирішила відмовитися від керівництва галуззю і перейти на посаду заступника начальника управління.

Виконавчий директор ГО «Антикорупційний моніторинг»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору