БЛОГИ

Нічого не було дарма. Нічого не можна забути. Все закарбоване шрамами на тілі і в душі. Вже немає розчарування. Вже немає відчаю. Лють. Вона залишилась. Бажання почати новий виток боротьби з врахуванням попередніх помилок. Діяти рішучіше і жорстко.

У 2013 році міський голова Рівного Володимир Хомко проводив швидкий конкурс з передачі теплопостачальної галузі міста в оренду. Настільки швидкий - що з охочих орендарів був лише трудовий колектив та "випадково" почувша про конкурс стороння приватна фірма "Рівнетеплоенерго". Комбінацію на двох розіграли - фірма прогнозовано перемогла і стала абсолютним тепловим монополістом в Рівному.

Так виглядає «ідеальна дорога» по-рівненськи. Капремонт кілометрового відрізка вулиці Соборної за 11 мільйонів гривень провела фірма «Трансзахід Логістик» у восени 2015 року. Фактично рік тому. Тепер ця новенька дорога вже пішла ямами.

Поки мегаскандальний депутат Рівнеради Олександр Бабат в рекламному матеріалі намагається переконати громаду Рівного у версії , що загиблий будівельник Андрій Артвінський в лісі за гіляку перечепився впав з висоти власного зросту і вбився, а на будівництві не працював і взагалі будівництво вже не належить Бабатам. Ми поговоримо про ситуацію ухвалами суду та фактами про арешти автомобілів родини Бабатів, які вже встановило слідство. А висновки ви робіть самі.

Як що ви не депутат, маєте бізнес, а інспекція праці знайде у вас неоформленого працівника – вас оштрафують на 96 000 гривень. Якщо інспектор Держпраці подумає, що ви не пускаєте його на підприємство для проведення перевірки вас оштрафують на 320 000 гривень.

Не май 100 гривень, а май бізнес-друзів зятя. Міський голова Рівного Володимир Хомко ніколи не працював у бізнесі. Але йому поталанило з зятем.

Виконавчий директор ГО «Антикорупційний моніторинг»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору