БЛОГИ

Як що ви не депутат, маєте бізнес, а інспекція праці знайде у вас неоформленого працівника – вас оштрафують на 96 000 гривень. Якщо інспектор Держпраці подумає, що ви не пускаєте його на підприємство для проведення перевірки вас оштрафують на 320 000 гривень.

Не май 100 гривень, а май бізнес-друзів зятя. Міський голова Рівного Володимир Хомко ніколи не працював у бізнесі. Але йому поталанило з зятем.

На початку 2016 року Антикорупційний моніторинг спільно з ініціативою Вело Рівне запропонував міській владі більше уваги приділяти додатковому освітленню пішохідних переходів.

Рубрика: #генії_бізнеса. Пересічний українець Олександр Кундеус в 2015 році завдяки владі Рівного втілив бінес мрію багатьох українців - "отримати з бюджета бабло і зникнути".

"Хелікс" і "МММ" - курять в стороні.

Виживали два роки без культури і геть обніщали. Духовно. Але всьо норм. Всьо знов на своїх містах. Ну не на тих самих. Але сенс той же. Так що знову маємо небивалий підйом культури. І копають знов.

Генії Facebook репостять про заборону голосувати пенсіонерам, «голосування тільки для платників податків, про державну скупку голосів, «піди голосувати сам і сховай паспорт своє бабусі». От у мене питання багато таких пошуковців одномоментного вирішення всіх проблем, відібрали паспорт в своєї бабусі і самі пішли голосувати? Підніміть руки і закидайте мене помідорами?

Виконавчий директор ГО «Антикорупційний моніторинг»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору