БЛОГИ

Чи міг хтось ще два роки тому припустити, що одне з найбільш цивілізованих міст України тонутиме в смітті? А разом з ним рейтинг одного з претендентів на посаду президента. Переконаний, що ні.

От за що люблю Володимира Євгеновича, так це за винахідливість. От коли вже зовсім нема що «толкнути на ліво», земельки хорошої чи комунального підприємства... Євгенович на втрачає надії. Бо можна «толкнути» зупинки. На монопольній і поза конкурсній основі в місті сумнівній житомирській фірмі хочуть передати під рекламу 12 найприбутковіших міських зупинок. Без жодних зобов’язань. Так само як раніше змусили всіх перевізників ставити закриту систему GRS-контролю, доступ до якої має лише одна фірма.

Чесно. Я не доцінював блокаду торгівлі з окупованими територіями. Я не можу судити про економічну та військову ефективність, бо не експерт. Але як громадян бачу - блокада показує повну неспроможність влади вирішувати проблемні питання.

Кадровими перестановками в медицині міський голова Рівного Володимир Хомко показав, що політичні домовленості та баланси для нього важливіші за професіоналізм та збереження власної команди. Адже після кількамісячного політичного пресингу волонтер та очільник міського управління охорони здоров`я Вікторія Покоєвчук вирішила відмовитися від керівництва галуззю і перейти на посаду заступника начальника управління.

Нічого не було дарма. Нічого не можна забути. Все закарбоване шрамами на тілі і в душі. Вже немає розчарування. Вже немає відчаю. Лють. Вона залишилась. Бажання почати новий виток боротьби з врахуванням попередніх помилок. Діяти рішучіше і жорстко.

У 2013 році міський голова Рівного Володимир Хомко проводив швидкий конкурс з передачі теплопостачальної галузі міста в оренду. Настільки швидкий - що з охочих орендарів був лише трудовий колектив та "випадково" почувша про конкурс стороння приватна фірма "Рівнетеплоенерго". Комбінацію на двох розіграли - фірма прогнозовано перемогла і стала абсолютним тепловим монополістом в Рівному.

Так виглядає «ідеальна дорога» по-рівненськи. Капремонт кілометрового відрізка вулиці Соборної за 11 мільйонів гривень провела фірма «Трансзахід Логістик» у восени 2015 року. Фактично рік тому. Тепер ця новенька дорога вже пішла ямами.

Поки мегаскандальний депутат Рівнеради Олександр Бабат в рекламному матеріалі намагається переконати громаду Рівного у версії , що загиблий будівельник Андрій Артвінський в лісі за гіляку перечепився впав з висоти власного зросту і вбився, а на будівництві не працював і взагалі будівництво вже не належить Бабатам. Ми поговоримо про ситуацію ухвалами суду та фактами про арешти автомобілів родини Бабатів, які вже встановило слідство. А висновки ви робіть самі.

Виконавчий директор ГО «Антикорупційний моніторинг»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору