БЛОГИ  »  Юрій Дюг

Маневровий теремок

25.12.2016, 21:35      Юрій Дюг      Переглядів: 1119

Був собі в місті невеликий теремок. Жили там білочки, зайчики, котики і їжачки. Мили мирно, хоч і бідно. Колись давно лісова влада дала їм теремок як тимчасове житло, а потім криза, суховії і все таке. Словом забули всі за зайчиків-котиків і теремок забули. Жили мешканці, народжували дітей, внуків, старіли. З ними старів і їхній теремок. Вже і зовні не палац і всередині миші стіни почили. Та й річка поруч стала вонючкою. Але в епоху нового закону джунглів, проблеми мешканців теремка – це проблеми мешканців теремка.

Все й всі забули за той старий пеньок-теремок. А ж тут поруч вовчик братик побудував собі нові блискучі хороми, а ще поруч інші вовчики вирішили захопити ще декілька ласих лісових поляночок, де зазвичай зайці свої тачанки залишали на ніч. А чо має пропадати нічийне суспільне добро?

І зовсім випадково прийшли до теремка братчики лісового ведмедя і сказали зайчикам-котикам: «Теремок ваш аварійний і не витримає важкої долі. Так шо ви своїх фости підбирайте в жменю і вматуйте кудись до хріна на роги, по добру, по здорову. А то раптом що.. Вас один хрін не жалко, а наш медвідь за вас сидіти не підписувався».

Обурились таким манерам мешканців і попросили у лева, що його віслюки провели додаткову експертизу. Провели. Віслюки сказали: «Лайно ваш теремок. Ну як. Таке ж лайно і в тій же консистенції, що й більшість теремків у нашому старому лісі».

Пішли котики на поклон до медведя. Але з порога получити добрячого копняка і настановче словодля польоту: «Вам же сказали – теремок аварійний. Ви шо, безбожники, святе письмо не читали? Там же сказано, будуть великі потопи, пожежі і блискавиці. Може даже цунамі. І землетрус п’ятибальний. Особенно в районі вашого теремка. Ми за вас переживаємо і не можемо того допустить – рісковать человеческими жертвами. Тому пишіть куда хочете, але ми все одно вас виселимо до хріна на роги. Бо мені вже он на факс прийшов графік катаклізмів по вашій вулиці. І тєромок ваш маневровий, тому будем манєврірувать.»

Що далі було, любі дітки, ви дізнайтесь наступного разу. А перед сном порахуйте… Ні не слоненят. А скільки корму за час казочки зїв ведмідь і скільки його ще осталось у вовчиків? 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Виконавчий директор ГО «Антикорупційний моніторинг»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору