БЛОГИ  »  Юрій Дюг

«Працевлаштування» у Бабата або як інспекцію праці засліпило будівництво депутата

09.01.2017, 14:15      Юрій Дюг      Переглядів: 4070

Як що ви не депутат, маєте бізнес, а інспекція праці знайде у вас неоформленого працівника – вас оштрафують на 96 000 гривень. Якщо інспектор Держпраці подумає, що ви не пускаєте його на підприємство для проведення перевірки вас оштрафують на 320 000 гривень.

Якщо ви депутат. На вашому виробництві загадково загинув робітник, є свідчення родичів, прорабів і заяви правоохоронців, що він там працював неофіційно. Працював. Його тіло загадковим чином зникає з будівництва, а за тиждень його знаходять в канаві в лісі . Ostap Yednak цілком обґрунтовано попросив управління Держпраці перевірити будівництво на Київській, 67 та всі фірми, які там працюють, на предмет використання праці неоформлених працівників.

Для перевірки створили цілу комісію. І що ж показала її робота? А показала вона те, ще загиблий будівельник не працював ні в замовника будівництва, ні в його підрядників.

Ну не було його там, хлопчики-дівчатка, не було. В лісі в канаві був. А на будівництві не був. Не змогли встановити факт його роботи на будівництві.

Чомусь як тільки справа до ходить до будівництва депутата, контролюючі органи сліпнуть і глухнуть? Давайте вгадаю. Бо закон такий і повноваження?

Хочете мати імунітет для власного мутного бізнесу – йдіть в депутати. І контролюючі органи у потрібний осліпнуть і оглухнуть. Йдіть у депутати панове! Тоді ви завжди будете «НЄПРІЧОМ» і з легкістю зможете сказати всім «ОТДИХАЙ». Батьківщина всіх прийме.

Що чекати далі? Заяв, що він ніколи не був на вулиці Київській і все життя збирав гриби, в не бетон мішав?
На черзі відповіді ще від 4 контролюючих організацій.

 

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Виконавчий директор ГО «Антикорупційний моніторинг»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору