БЛОГИ  »  Юрій Дюг

Про дешеві вживані авто, подорожчання автогазу і транспорт

29.08.2017, 14:23      Юрій Дюг      Переглядів: 2708

Ми найбільша за площею країна в Європі. Протяжність із заходу на схід (1 316 км) значно більша, ніж з півночі на південь (893 км). У розвинутих країнах на такі відстані і супер швидкісні потяги і лоукости і автобани.

А у нас шо? Роздовбані еталони на міжобласних маршрутах,головне завдання пасажира в яких вижити? Плацкартні потяги укрзалізниці? 30 річні автокорчі? Що у нас доступного для пересування звичайного українця?

Тільки не пишіть, що коні і воли, бо їх ще прогодувати треба. 

Ми, курва, як зімбабве. Приблизно з такою ж якістю сполучення. Де шанси вижити і потрапити у пукт призначення 50/50.

Для чого ці астрономічні мита і акцизи? Чому крупновузлове збираня китайського автогімна у нас називають національним виробником? Чому ж за 26 років такого необхідного, курва, захисту, у нас не зявився свій фолксваген? Продавати гівно по ціні цукерок - це ринок? Це турбота про людей? 

А ті люди щоб хоч мішок картоплі з села привезти змушені ставити на старі жигулі газовий балон. Але ж і тут не так. Бо ринок зрідженого газу монополізований медведчуком та курченком, тому в сприятивий час газ дорожчає на 40% всього за тиждень. А так все нормально. Скрізь.

Просто зажрався у нас народ і халяви хоче. Нема на них сильної руки. Паспорта скасувати там... І щоб як при сталіну без паспорта за межі району виїхати не змогли. Тоді й в авто потреби не буде і паливі.

Розпустились тут...


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Виконавчий директор ГО «Антикорупційний моніторинг»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору