БЛОГИ

Завтра на засіданні НКРЕКП мають розглядати тарифи для Рівнеоблводоканалу на 2018 р.

За інформацією НАК «Нафтогаз України», ТОВ «Рівнетеплоенерго» протягом 2017 року суттєво нарощує заборгованість за газ, що використовується для виробництва теплової енергії. Тільки за один тиждень вересня борги зросли на 1 мільйон 120 тисяч гривень. А з початку 2017 року вже перевищили показник у 48 мільйонів гривень.

Власне, вразили мене не самі події, а висновки, до яких вони мене підводять:

Відповідно, в районних центрах та невеликих містах тепер місцева влада повністю відповідає за УСІ тарифи.

Рівно місяць тому НКРЕКП затвердила Ліцензійні умови з захоронення побутових відходів, які досі не введено в дію бо... не оприлюднено в газеті «Урядовий кур`єр».

Vitaliy Shabunin став лише першою жертвою цієї боротьби з корупцією "по новому". Можете не сумніватися - далеко не останньою. Незабаром така травля розпочнеться і на місцевому рівні...

11 квітня на засіданні Рвненського міськвиконкому мають розглянути проект рішення "Про підтвердження приєднаного теплового навантаження для всіх категорій споживачів ТОВ «Рівнетеплоенерго». При усій повазі до членів виконкому, але мало хто із них розуміє для чого це робиться і подальші наслідки цього рішення.

Відомо, що Прем`єр-Міністр Гройсман вимагає переглянути (а не скасувати), а Президент виступив з вимогою призупинити (а не скасувати) рішення НКРЕКП про запровадження абонплати за транспортування газу по газових мережах.

Відтепер антикорупційною діяльністю у комунальній сфері займатися буде простіше.

Кейс для мерів: як скасувати небажане рішення міськради, прикрити свій зад і зробити крайнім ... суддю.

Громадський експерт

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору