БЛОГИ

Відтепер антикорупційною діяльністю у комунальній сфері займатися буде простіше.

Кейс для мерів: як скасувати небажане рішення міськради, прикрити свій зад і зробити крайнім ... суддю.

Сьогодні набула чинності Постанова НКРЕКП від 26.01.2017 р. № 84, яка зобов`язує газовиків оприлюднювати не лише обсяги транспортованого та поставленого споживачам газу, а й показники його теплотворності.

Якийсь собі секретар Рівнеради на сесії обурився, що якась там об`єднана Рада Реформ говорить про велику пересторогу щодо гальмування реалізації двох проектів Громадського бюджету.

Різниця дууууже велика: якщо це спільне майно власників, то усі рішення щодо нього вони ухвалюють разом. Якщо це майно юридичної особи ОСББ, то рішення голова ОСББ приймає одноосібно, і єдиним стримуючим фактором можуть бути обмеження в статуті, якщо вони там прописані...

Досвід перевірки тарифу на теплопостачання у Рівному варто розглядати не лише як можливість його зниження та приведення до економічно обгрунтованого рівня, а й як приклад, який можна використовувати для боротьби з політичним популізмом.

По Рівнеоблводоканалу: в тарифі закладено втрати води на рівні 30 %. Тобто кожен споживач, отримуючи 2 куба води, оплачує майже 3. Пояснити де втрачаються такі обсяги - не змогли.

Притягнути мене як громадського діяча до відповідальності за корупцію обіцяє директор та інші посадові особи ( в т.ч. юрист!) обласного комунального підприємства "Рівнеоблводоканал" через те, що я подав кілька інформаційних запитів з приводу їхньої діяльності.+))

Сьогодні Рівненський міськвиконком на ПОЗАЧЕРГОВОМУ засіданні роздерибанить 4 квартири і 1 житловий будинок, що належать територіальній громаді Рівного. На підставі Житлового кодексу УРСР та «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень в Українській РСР» від 1984 р.

Громадський експерт

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору