БЛОГИ  »  Сергій Пінчук

Кейс для мерів: як скасувати небажане рішення міськради, прикрити свій зад і зробити крайнім ... суддю

16.03.2017, 18:29      Сергій Пінчук      Переглядів: 1105

Мер Рівного Володимир Хомко вважає, що якщо суд визнає рішення депутатів законним то начальник УЖКГ зніме із себе відповідальність

Управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому, замість того щоб виконувати рішення Рівненської міської ради щодо приватизації помешкань у гуртожитку, вирішило скасувати його через суд і подало позов на міську раду.

Міський голова Рівного В.Хомко так коментує цю подію: «Рішення, яке прийнято міською радою незаконне, з точки зору Сахнюка (начальник УЖКГ Рівного – авт.) і я ближче до нього. І якщо зараз суд прийме рішення, що воно законне – то буде суддя відповідати. Може і нічого не станеться, може цей гуртожиток ніколи не завалиться, але суддя повинен знати, що він винесе рішення, він буде «ходити під статтьою». А Сахнюк не буде «ходити під статтьою». Сахнюк себе просто прикрив. Я цієї вказівки йому не давав, але, будучи на його місці – зробив би точно так само».

Нагадую, що міський голова згідно закону має повноваження зупинити рішення міськради і відправити на повторний розгляд. Тоді рада може подолати «вето» мера не менше як 2/3 голосів.

Але мер Хомко вирішив не накликати на себе гнів мешканців. Схоже, міська влада вирішила влаштувати виставу для городян. Насправді, розвиток подій у суді є прогнозованим, адже зважаючи на заяву мера, у суді міська рада як відповідач швидше за все визнає позов і у судді не буде ніякого іншого варіанту, як скасувати це рішення. А потім мер зможе говорити, що навіть суд визнав це рішення незаконним.

А крайніми лишаються мешканці гуртожитку, які майже рік борються проти виселення...


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Громадський експерт

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору