БЛОГИ  »  Сергій Пінчук

Тариф на тепло підвищили. Вимог громади влада вирішила не помічати

29.12.2017, 19:01      Сергій Пінчук      Переглядів: 900

Борис Шевчук відстоював інтереси споживачів тепла м.Рівне під час засідання НКРЕКП. Але міська влада займає сторону монополіста і просить підвищити тариф. Фото з особистої фейсбук-сторінки Бориса Шевчука

Подивіться це відео засідання НКРЕКП, де рівнянин Борис Шевчук відстоює інтереси споживачів тепла м.Рівне і виступає проти підвищення тарифів (початок заслуховування рівненських питань з 1:19:30).

Він наводить аргументи і надає документи, що ТОВ "Рівнетеплоенерго" провело громадське обговорення тарифів з порушеннями і що підвищення тарифів є необгрунтованим. Зокрема, він ставить під сумнів, що Рівнетеплоенерго знизило обсяги постачання тепла (що є одним із основних чинників підвищення тарифу) на 
37 % лише за рахунок встановлення лічильників. 

Він подавав запити на інформацію і не отримав відповіді. 

Він зареєструвався на громадські слухання і подавав свої зауваження, а в протоколі написали, що зауважень від громади не було.

Він надав акт, складений представниками громадськості, що обговорення тарифів на тепло у Рівному не відбулося...

Але заступник мера Рівного Олексій Хмилецький займає сторону монополіста і просить підвищити тариф. Каже, що зауважень від міської влади і особисто від мера Рівного Хомка до підвищення тарифів немає, обговорення пройшло без порушень, протоколи обговорень міська влада підписала, а цього чоловіка він на обговоренні в очі не не бачив. Zurab Kantariya, Гліб Олійник, Андрій Токарський, Oleksandr Melnychuk, Эльвіра Камышовая, вас напевно теж там не помітили...

В результаті, НКРЕКП зважає на позицію міської влади і підвищує тариф.

Я щиро дякую пану Борису Шевчуку за його активну позицію. Я був поруч з ним на обговоренні тарифів у Рівному. Але я не зміг бути разом з ним на цьому засіданні НКРЕКП, про що дуже шкодую... До слова, в той день регулятор приймав рішення про тарифи для десятків підприємств тепло- та водопостачання. І тільки з Рівного приїхав представник громади відстоювати інтереси містян.

Отже, шановні рівняни, в новий рік з новими тарифами. І на тепло, і на воду. Рівнеоблводоканал теж отримав можливість підвищити вартість своїх послуг. І в міської влади Рівного до них теж не було жодних зауважень.

Одразу зазначу: основна моя претензія до монополістів не у підвищенні тарифу, а у способі їх встановлення. Громадськість багато разів вимагала оприлюднити детальні розрахунки тарифу, а не лише зведені таблиці; вимагала пояснень по сумнівних показниках; детального обговорення складових тарифів.

Проте, монополіст і міська влада вирішили діяти по іншому - не відкривати інформацію і проштовхувати нові тарифи не зважаючи ні на кого. Громаду просто не помітили.

Чи можна такий тариф вважати справедливим?


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Громадський експерт

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору