БЛОГИ  »  Сергій Пінчук

Чому влада мусить погоджувати з рівнянами реконструкцію Майдану

10.01.2018, 00:40      Сергій Пінчук      Переглядів: 1384

Мер Рівного Хомко сказав, що треба бути ідіотом, щоб із Пінчуком погоджувати реконструкцію Майдану Незалежності.

Ось першоджерело.

Маю зворотні аргументи - треба бути не буду повторювати ким, щоб НЕ погоджувати таку реконструкцію зі мною та іншими рівнянами:

- я вже понад 25 років мешкаю у м.Рівне і весь час, за виключенням студентських років, сплачую тут податки;

- міський голова - це особа, яка отримує свою заплату із коштів, сплачених у бюджет міста мною та рівнянами, тобто в т.ч. з моїх податків;

- міський голова доручив УЖКГ провести реконструкцію не свого приватного подвір`я, а центрального майдану міста, на який він має такі само права, як і я та інші рівняни;

- реконструкція проводиться не за особисті кошти мешканця Рівного В.Хомка, а коштом міського бюджету, який наповнюється мною та іншими рівнянами - по суті він розпоряджається в т.ч. моїми коштами.

По суті цю ситуацію можна порівняти із тим, як ви для ремонту своєї квартири найняли бригаду будівельників, яка від вас отримує з/п, ремонт проводить у вашій квартирі за ваші ж гроші. І коли ви просите бригадира показати що саме він збирається зробити із вашим помешканням - він каже що треба бути ідіотом щоб з вами це погоджувати. Що ви зробите з таким бригадиром і його бригадою?..

Щодо обсягу робіт: мер каже що там тільки бруківку перекласти... І тільки за проектні роботи по перекладанню бруківки проектанту заплатили 178 тис.грн.! Наших з вами коштів.

Щось із цим бригадиром не так.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Громадський експерт

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору