БЛОГИ  »  Тарас Обоїста

Гроші стануть твоїм сенсом: чи знаєш ти як помреш?

06.09.2017, 13:10      Тарас Обоїста      Переглядів: 2727

Чи знаєш ти як помреш? Якщо знаєш то добре, якщо ні.., співчуваю. Ти можеш сказати, що «ніхто не знає». Можливо, це те в що ти хочеш вірити. В невідоме. Так спокійніше.

Я дам тобі, ще трішки спокою. На 33.3%, більше спокою. Кожен третій в Україні буде з онкозахворюванням. Да, да, да. Кожен третій.

Третій. Як на фізкультурі. Перший. Другий. Рак. Перший. Другий... Незалежно від віку, професії чи заробітку. Кожен третій на своїй шкірі відчує, що таке онкологія. Що таке, стояти в черзі на очікування аналізів, шукати донорів, гроші, гроші, гроші. А отримувати співчуття та теплі слова. Тебе буде кидати в крайощі, від проклять до молитв. Ти будеш виходити від лікаря і ненавидіти всіх, та шукати прощення у Бога, цілуючи руки, його мережевним представикам. І завжди ви будете шукати гроші. Гроші. ГРОШІ.

Гроші стануть твоїм сенсом, адже вони подарують надію, пожити трішки довше. Тобі пощастить, якщо у тебе велика, дружня родина, або хто залишив тобі у спадок квартиру, яку з радістю перетвориш в ампули, крапельниці та уколи. Твій вибір.

Май на увазі. Держава тобі особливо не допоможе. Ти їй потрібен, лише як податковий придаток та голос на виборах. Держава не прийме закон про трансплантацію та посадить тих лікарів, що спробують тебе врятувати. Вона не буде контролювати виробництво ліків, та закриє очі, коли тобі підсунуть "крейду" по ціні автомобіля. Лише спитає: "а чому ВИ їдете, капати хімію в Білорусію, у нас що це не роблять ?" Роблять. Тільки, після таких самих білоруських ліків, ефект кращий.

Тебе, ще можуть врятувати СТРАХОВІ компанії... от тільки з маленьким нюансом - при онко, вони оплачують, лише перші аналізи, а не саме лікуваня. Так, що давай, далі саменький... "шукай гриби, що лікують, чи соду їж, або очікуй на хороші новини про нові ліки.." .

Про всяк випадок. Незалежно від того, хто ти, скільки тобі років, чи якої професії - гроші, які тобі зможуть зібрати по сусідах, однокласниках та колег по роботі, вистачить лише на організацію пристойного похорону. І то не завжди. Помирати у нас дорого.

Насамкінець про хороше. ПРО КОНСТРУКТИВ. А його нема. Місяць читаю та шукаю інфу по дорослій онкології. І в голові лише одна думка. Це просто - П***ЦЬ. Дітям, ще допоможуть, існує багато фондів, а дорослим... а дорослі якось... нікому і не потрібні окрім близьких...

П. С. це просто роздуми, навіяні трьома випадками онко серед моїх знайомих та їх близьких. Тому не дивуйтесь, якщо скоро я проситиму гроші.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Учасник бойових дій, волонтер, клоун Тяпа

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору