БЛОГИ

У Рівному зеленіє та розквітає весна, з`явилися молоді листочки на деревах ... але не на всіх. Через неправильну обрізку деревам міста можуть суттєво скоротити життя.

Моя реакція на зауваження була дуже типовою, а емоції стереотипні. Стало дуже неприємно, коли вказали при всіх, що своєю присутністю ми з сином завадили процесу. Я одразу вийшла. Відчуття було гнітюче і досі маю неприємний осад від згадки.

У понеділок відбулася чергова зустріч авторів громадських проектів, активістів, представників влади, ПДМ, Реноме та ДКП "Міське об`єднання парків культури та відпочинку м. Рівного" щодо відновлення парку біля ПДМ у рамках громадського бюджету. Планували обговорити орієнтовне розміщення об`єктів у парку, поєднати бюджети двох проектів та необхідність виконання проектно-кошторисної документації.

Наше місто могло би пишатися великою кількістю доглянутих високих гарних дерев, якби їх не стали обрізати швидкими темпами. Якщо справи з обрізкою так йтимуть далі, то дуже скоро рівняни будуть позбавлені такого важливого елементу міського середовища як дерева!

Друзі! Наближаються новорічні свята і ми традиційно думаємо, як прикрасити свою домівку, щоб було затишно та красиво. Замислюємося також над питанням, чи ставити ялинку та яку краще обрати: живу чи штучну.

Громадська активістка, співзасновниця громадської ініціативи Сад історій в Рівному

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору