БЛОГИ  »  Максим Білецький

Бурштинові землі – наліво-направо, а от підводне полювання заборонити: приколи Рівнеоблради

23.12.2016, 20:41      Максим Білецький      Переглядів: 1155

Тепер полювати під водою тільки в басейні? Ілюстраційне фото ogo.ua

Дивишся сесію облради і пригадується кацапська лошадь лавров – «Дебілибля»...

Бурштинові землі – наліво-направо, а от підводне полювання заборонити, бо загрожує екології. Дивіться проект рішення облради.

Не посилити відповідальність браконьєрів – сіточників, електровудочників, тих, хто каналізаційні стоки виводить у водойми, а заборонити подвохів 0_о

А це взагаллі якась дічь – «Відсутня будь-яка державна природоохоронна чи правоохоронна структура, яка б могла здійснювати такий контроль – у нас не існує ні підводної рибінспекції, ні підводної екоінспекції, ні підводної поліції».

Це, певно, тому з бурштином нема ладу, бо відсутня підземна екоінспекція і підземна поліція? Нахолєру нам Держрибагентство?

Думаю, якби звернення було про заборону полювання, результат голосування був би іншим, так як більшість тих держиморд полюбляє популять в тваринок. А тут...

На наступну сесію: «Враховуючи жорстокість способу утримання риби та її страждання перед смертю – заборонити торгівлю живою рибою у супермаркетах та на ринках до законодавчого врегулювання – створення торгової екоінспекції та торгової поліції».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Фінансист

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору