БЛОГИ

Здоров`я дітей та підлітків – основа здоров`я нації. На сьогодні понад 90% випускників українських шкіл мають проблеми із здоров`ям, кількість хронічно хворих дітей збільшується за роки навчання у школі в 2,5 рази. Дані різних досліджень показують, що джерело виникнення проблем у здоров`ї дорослого населення треба шукати в їхньому дитинстві.

А ви знаєте, що протипожежна безпека у рівненських садочках забезпечується батьківськими коштами? Згідно звіту міського управління освіти, у 2016 році на придбання вогнегасників в усіх ДНЗ міста було витрачено 15 тисяч гривень. І цього недостатньо.

Виявляється, міська влада не знає скільки коштів витрачатиме на стадіон «Авангард» в разі його будівництва.

Зважаючи на непоодинокі випадки звинувачень, що мені замовили допис проти будівництва стадіону за міські гроші, мушу зізнатися: замовили.

Шановні рівняни, а це тільки мене обурюють плани міського керівництва будувати стадіон за кошти громади міста?

У зв’язку з НЕ/добудовою приміщення гімназії «Престиж» у мене виникло багато запитань, на які я ніяк не можу знайти відповідь. Я ніяк не можу зрозуміти, які ж такі вигоди має отримати В.Хомко, який так наполегливо відстоює термінове будівництво стадіону для приватного футбольного клубу за кошти бюджету міста?

Сьогодні отримала щось, типу «відповідь на електронну петицію № 144 про добудову класичної гімназії «Престиж». Складається враження, що чиновники не зовсім розуміють, що таке електронна петиція.

В Рівному вже десять років не хочуть добудовувати один з найкращих навчальних закладів міста - гімназію «Престиж». І якщо в попередні роки причиною були нестача коштів і будівництво інших об`єктів, то тепер стає зрозуміло, що освіта і діти не є пріоритетом для міської влади.

координатор ініціативної групи "Рівне – місто дружнє до дитини"

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору