БЛОГИ  »  Олена Пінчук

Замість школи міська влада Рівного планує добудовувати гаражі

15.05.2017, 15:55      Олена Пінчук      Переглядів: 1446

Наступного вівторка, 16 травня, на сесії Рівнеради будуть розглядати питання «Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Рівного на 2015 – 2019 роки», яким передбачається на 2017 рік в 2 рази збільшити обсяг фінансування на будівництво адміністративного приміщення по вул. Драгоманова - до 19,5 млн.грн., додати 20 млн.грн. на реконструкцію стадіону та додатково внести новий пункт - добудову гаражів, на які витратити 1,5 мільйони гривень.

Раніше цією програмою планувалося у 2017 р. ЗАВЕРШИТИ будівництво гімназії "Престиж". Але цю позицію лишають без змін - 5,2 млн.грн., хоча на попередній бюджетній комісії це питання піднімалося і депутати чітко розуміють, що для добудови школи потрібно не менше 30 млн.грн.

Думаю, це найкраща демонстрація пріоритетів міської влади. Гаражі наше все...


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

координатор ініціативної групи "Рівне – місто дружнє до дитини"

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору