БЛОГИ  »  Олена Пінчук

Визнаю: мені замовили

21.08.2017, 20:48      Олена Пінчук      Переглядів: 2998

Олена Пінчук оприлюднює список замовників її блогу про те, на які жертви готові рівняни заради стадіону «Авангард». Стадіону, який місту може обійтися в понад 100 мільйонів гривень. Фото зі сторінки Олени Пінчук у Фейсбуці

Зважаючи на непоодинокі випадки звинувачень, що мені замовили допис проти будівництва стадіону за міські гроші, мушу зізнатися: замовили.

Оприлюднюю список «замовників»:

1. Управління освіти. У них особливо багато планів на суму більш ніж 110 млн.:

– Хочуть на ці гроші понаставляти спортивних майданчиків біля шкіл, щоб школярі (а їх в Рівному понад 23 000) і всі бажаючі з навколишніх будинків мали можливість БЕЗКОШТОВНО займатися спортом.

– Активно лобіюють будівництво дитячого садка в мікрорайоні «Північний» та добудову гімназії «Престиж», яку почали бувати ще 10 років тому.

–  Хочуть збільшити фінансування дошкільних навчальних закладів Рівного, в яких перебуває майже 11 000 дітей. Вони дуже хочуть покращити якість харчування в дитсадках, замінити розламані меблі, відкрити додаткові групи тощо. Їх постійно мучать докори сумління через те, що батьки за свої гроші роблять ремонти в дитсадках, самі купують фарбу, віники, миючі засоби тощо. Їм набридли побори в садках і школах. Їм би щороку хоча б по мільйонів 10-20 додатково на садочки і на школи.

– Ще хочуть трохи грошей на позашкільну освіту. Для підліткових клубів і ПДМу. В музичних школах десятиліттями не купували музичних інструментів…

2. Рівнеелектроавтотранс. У них пасажиропотік біля 3 млн щомісяця.

Дуже хочуть прикупити сучасних низькопідлогових тролейбусів. На 110 млн. при уважному громадському контролі, якщо ніхто нічого не вкраде, скільки можна нових тролейбусів прикупити? Так отож, добру частину тролейбусного парку оновити! А це ж і пенсіонери задоволені, і молоді в тролейбусах більше. Може б і люди в інвалідних візках коли проїдуться в тролейбусі, чи мама з коляскою нормально заїде. Маршруток менше стане.

3. МіськШЕУ

Ще літо, а вже думають як вони очищатимуть місто від заметів. Кожного року стверджують, що готові до зими, а як випаде добрий сніг, то місто стоїть. Більше того, вони не хочуть думати лише про автомобілістів. Знають, що більшість людей ходять пішки, а тротуари чистяться ще гірше ніж дороги.

Якби ж їм хоча б третину того комунального обладнання, яке є для очистки вулиць в європейських містах. І від снігу, і від бруду.

4. УКБ

Що там з тротуарами в районі Центрального автовокзалу, на Буковинській? Нічого, їх просто там немає. І не тільки там. А бульвар Хмельницького біля Акватона? Частина бульвару без будь-якого покриття! Десятки років купи сміття і зарослі, а в суху погоду страшні пилові бурі. А це, до речі, густозаселений район, поблизу дитячий садок. Чим дихають діти? Які наслідки? Проектно-кошторисна документація вже кілька років тому зроблена, а грошей не виділяють.

Скільки таких місць по всьому місту?

А ще управляння охорони здоров’я на медичне обладнання та ремонт поліклінік і лікарень?... управління культури – на парк біля ПДМ. Та що там – навіть управління молоді та спорту хотіло б додаткові кошти на спортивні майданчики у дворах будинків...

Усіх навіть не згадаю.

А знаєте чому вони мені це замовили? Бо на відміну від будівництва стадіону, приватні інвестори в такі об’єкти коштів не вкладають (за виключенням окремих меценатів). І в ДФРР на ці потреби немає гарантованих 10 %, як на розвиток спортивної інфраструктури…

Документально підтвердити усі ці замовлення не можу, тому можете вважати все написане вище наклепом на саму себе. На жаль…

Але я вірю, що справжніми замовниками цього матеріалу моли б стати тисячі рівнян, які хочуть ходити на сучасний стадіон відремонтованими вулицями або їхати новенькими тролейбусами, і навіть сніжної зими не пробиратися до нього через кучугури… І з таким же задоволенням вболівати за дворові команди, які влаштовують турніри на новеньких пришкільких спортивних майданчиках.

В такому замовленні я зізнаюся. Але не каюсь.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

координатор ініціативної групи "Рівне – місто дружнє до дитини"

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору