БЛОГИ  »  Іванна Смачило

Рівненська юстиція знайшла через інтернет ще шістьох стажерів

17.07.2017, 20:47      Іванна Смачило      Переглядів: 2082

Проект Мін’юсту «Соціальний ліфт» працює. І це чудово, бо я знову мала приємну зустріч з молоддю, яка прийшла на стажування до Рівненської юстиції саме завдяки йому. Абсолютно прозоро, доступно і відкрито. Хлопці та дівчата просто подали заявку на стажування через інтернет – і ось ми з ними вже розмовляємо про перші враження від стажування.

Марія Ліщук та Ольга Бовталюк стажуються в обласному відділі ДРАЦС, а Вікторія Куткудак - у міському. Євген Яковенко вивчає роботу рівненського міського відділу державної виконавчої служби, Тетяна Оводюк – відділу кадрів. А ось Денис Білоус – новий стажер у відділі нотаріату.

Радію, що до нас приходить така розумна та активна молодь, яка хоче навчатися, здобувати нові уміння, навики і досвід роботи. Звичайно, за кілька тижнів вони навряд чи вивчать усі напрямки роботи, але хоча б частково познайомляться з роботою органів юстиції. Переконана, що саме за цими молодими людьми майбутнє і юстиції, і країни в цілому. Тому чекатимемо їх вже на роботу.

І знову наголошую, що аби потрапити на стажування, потрібно подати онлайн-заявку на сайті «Онлайн будинку юстиції» у розділі «Соціальний ліфт» (https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/). Заповнити анкету, де вказати відомості про себе, освіту, досвід роботи (якщо є), знання іноземних мов, обрати бажане місце стажування та написати мотиваційного листа.

Зауважу, що стажуватися в органах юстиції можуть громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями «Право», або отримали вищу освіту у галузі знань «Право» і не перебувають на державній службі. Стажування може тривати від одного тижня до шести місяців у вільний від навчання (роботи) час.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

начальниця Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору