БЛОГИ  »  Микола Бляшин

Чи з`явиться на рівненському Басовому Куті напис «купатися заборонено»?

31.05.2017, 12:47      Микола Бляшин      Переглядів: 952

Вчора під час прямого ефіру на РТБ з Олексієм Бухало обговорили питання, що робити з проблемою головного озера нашого міста - Басівкутського.

Басівкутці вже обєдналися в ГО «Басівкутська громада», недопустили незаконної забудови «солдатського пляжу», активно домагаються привернення уваги влади до питання озера.

Чи можна цю проблему вирішити лише силами небайдужих громадян?

Відповідаючи на це питання варто задати інше - яким ми хочемо бачити озеро через 10 років? Смердючим болотом, стічною канавою і джерелом інфекцій та загроз навколо якої все забудовано, чи основним у місті безпечним і чистим місцем для якісного відпочинку на воді і біля води?

Я обираю другий варіант відповіді!

Тому, завдання №1 зараз - здолати безвідповідальність влади та ігнорування цієї проблеми. Чимало колег-депутатів вже ініціюють необхідність змін і порятунку озера.

№2. Спільно з науковцями, екологами, активістами та громадою і за участі влади напрацювати дорожню карту порятунку озера. Не обмежуватися лише купівлямитехніки і освоєнням кошторисів, а передбачити реальні продумані системні заходи на декілька років. Починаючи, в тому числі, з каналізування м-ну Басів Кут.

№3. Окрім дорожньої карти визначити врешті-решт єдиний центр (орган, установу чи комунальне підприємство нового типу), яке буде відповідальне за стан озера і прибережної захисної смуги.

Кожен хто не хоче, щоб на основному пляжі міста був напис «купатися заборонено», кому не байдужі питанян екології та міста в якому ми живемо, прошу долучатися. Приєднуйтеся, пишіть Ваші пропозиції та ідеї!


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Депутат Рівненської міської ради

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору