БЛОГИ  »  Сергій Денега

Ніби звіт міського голови Вараша. Частина 1

21.06.2017, 12:50      Сергій Денега      Переглядів: 1537

 За 17 тисяч з міського бюджету

08 червня мешканці міста Вараш отримали в свої поштові скриньки, так званий «Звіт міського голови Сергія Анощенка перед територіальною громадою міста про роботу за 2016р.»

Чому «так званий»? 

Тому що, згідно ч.7 статті 42 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», на який посилається міський голова у звіті, «Сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на ВІДКРИТІЙ ЗУСТРІЧІ з громадянами».

Але міський голова уникає відкритої зустрічі зі своїми виборцями. Може чогось боїться?

Простіше сховатися за публікацію, яку проплатять за рахунок наших з вами коштів (податків). 

Аж вісім сторінок інформації формату А3 з чисельними великими фотографіями. 

Коштували вони міському бюджету 17 тисяч 200 гривень.

В звіті також чомусь вказується, що це спільний звіт міського голови та депутатів з «мерської частини" депкорпусу, перераховано прізвища цих депутатів. 

Інші депутати, напевно, на думку міського голови не працювали. Але, згідно статті 16 Закону «Про статус депутатів місцевих рад»:

- Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов`язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об`єднаннями громадян;

- Депутат місцевої ради не пізніш як за сім днів повідомляє виборців про час і місце проведення звіту через місцеві засоби масової інформації або в інший спосіб.

Отже, депутати також повинні звітувати безпосередньо на очній зустрічі з виборцями. То чому майже ніхто з депутатів цього не робить, чим порушують Закон України?

Варто зазначити, що в цьому році прозвітували згідно з вимогами закону лише три депутати Вараській міській раді Ксенія Будь, Павло Пан. та автор цього блогу.

Детальніше про так званий звіт міського голови Вараша Анощенка С.І. в наступній частині статті.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Інженер-програміст Рівненська АЕС, депутат Вараської міської ради.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору