БЛОГИ  »  Сергій Денега

Вараш потребує нової схеми санітарного очищення міста!

22.06.2017, 21:19      Сергій Денега      Переглядів: 2096

Вже, напевно, немає такої людини, яка б не чула про сміттєву кризу у Львові та її відлуння по всій країні.

В нашому місті Вараш, на жаль, ситуація теж доходить до критичної точки.

Міське сміттєзвалище переповнене, дозвіл на його експлуатацію є ще до кінця 2017 та на 2018 рік. В місті нема ні роздільного збору, ні сортування, ні переробки сміття, ні можливості утілізації небезпечних відходів.

Багато чого ще нема. Нема організації збору крупно-габаритних відходів, нема збору та утилізації будматеріалів, нема пунктів прийому вторинної сировини...

Щоб все це було, і екологічна ситуація не була під загрозою, потрібно зробити перший крок – розробити та затвердити схему санітарного очищення міста.

З 2009 року вона має такий вигляд, як на фото на початку блогу. Наразі вона не відповідає державним будівельним нормам ДБН Б.2.2-6:2013 і потребує докорінного оновлення.

На сайті Єдиної системи місцевих петицій йде збір голосів за відповідну петицію, яку створив міський активіст. Її вже підписали 50 осіб з потрібних 100. Залишилось часу - 4 доби. 

UPDATE. Петицію підписали 109 мешканців. Крокуємо далі.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Інженер-програміст Рівненська АЕС, депутат Вараської міської ради.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору