БЛОГИ

Така турбота допомагає вижити і стати сильнішими. Душевне тепло – гріє не від кількості спалених дров, а від кількості добрих справ для ближнього. І робити їх треба постійно. Коли немає змоги допомогти – треба хоча б не бути байдужим.

Завжди розділяв для себе терміни «кохання» та «любов». Любити можна своє місто, країну, сім`ю, родину, батьків, дітей, друзів, навколишній світ. Це те що можна виховати у людини, прищепити, призвичаїти. То з коханням все по-іншому. Тут не варто шукати логіку, тут своя хімія. Любов і кохання доповнюють одне одного. Любов – у душі, у розумі, кохання - тільки в серці.

Прикро, що зараз не так багато родин, які пам’ятають і шанують своїх предків. Чи багато є людей, які пам’ятають своїх прадідів, прапрадідів? Знають свій рід у багатьох поколіннях?

Є загальновідома істина, прописана навіть у Святому Письмі: стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе.

Якщо говорити відверто, то я не хотів бути лікарем. У нашій родині лікарів не було. Але після восьми класів у школі так склалось, що я все-таки вступив до медколеджу. І до кінця другого курсу мені, як не дивно, медицина сподобалась.

Головний лікар у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору