БЛОГИ  »  Роман Шустик

Людяність має стати ціннісним орієнтиром

27.07.2017, 19:10      Роман Шустик      Переглядів: 4356

Є загальновідома істина, прописана навіть у Святому Письмі: стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Завжди треба залишатися людиною. У будь-якій ситуації. Життя мінливе і коротке. Рано чи пізно ми всі постанемо перед Богом. І там спитають: «Що ти доброго зробив людям?».

Навіть дріб’язкові на перший погляд речі можуть призводити до неймовірних позитивних наслідків. Частинка добра випущена у світ, примножується, і рано чи пізно повертається сторицею. Ти посміхнувся чи сказав добре слово людині, і їй вже трішки стало краще. І вона передала це добро далі, й далі по ланцюжку.

А ще багатьох є хибне уявлення, що вони знають все. Це не так. І з роками ти усвідомлюєш, що чим більше вчишся, тим більше розумієш, скільки ще не знаєш. Не варто вірити тій людині, яка переконує, що все знає. Насправді людина багато чого не знає. І тому все життя потрібно вчитися.

Головне не соромитися питати про те, про що не знаєш, чи не розумієш. От мені не соромно простити поради в колег-лікарів не тільки тих, хто має великий досвід у медицині, а й тих, хто тільки закінчив навчання. Коли людина вчиться - вона завжди вдосконалюється.

Я намагаюся так чинити. А ще допомагати всім кому можу і чим можу. Бо це добро завжди повертається у сто крат. Це я знаю точно. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Головний лікар у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору