БЛОГИ  »  Роман Шустик

Наші близькі залишають нас назавжди, коли ми втрачаємо пам`ять про них

19.08.2017, 13:46      Роман Шустик      Переглядів: 3762

Прикро, що зараз не так багато родин, які пам’ятають і шанують своїх предків. Чи багато є людей, які пам’ятають своїх прадідів, прапрадідів? Знають свій рід у багатьох поколіннях? Небагато. Це засмучує, бо ми маємо пам’ятати хто ми і звідки. Не маємо бути манкуртами без роду і племені.

Коли наші рідні йдуть у кращий світ ми маємо пам’ятати їх, провідувати, доглядати їх могили, молитися за їхні душі. Не один раз в рік перед Провідною неділею, а постійно. Поховали, поставили пам’ятник гарний і забули? Так немає бути. Бо пам`ять - це не тільки гарні слова, це, в першу чергу, вчинки. Кожен бачив на кладовищу могилки з простими пам’ятниками, а все доглянуто, прибрано. Тим часом красиві, дорогі пам’ятники часто поростають бур’янами. Ці бур’яни виростають не тільки на могилах, а й у душах… Затуляють для нас сяйво пам’яті про наших близьких, роблять душі черствими.

Я часто зараз буваю на кладовищі… Мені боляче бачити покинуті могили. Ці люди жили в Рівному, працювали, розбудовували своє місто, кохали, були коханими, переживали разом важкі і радісні моменти, виховували дітей, онуків… А зараз про них забули. Не можна допускати такого. 

Можливо варто організувати спільну толоку, прибирати такі могили. У всіх містах та селах. На ділі вшановувати наших предків? Як вам така пропозиція?


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Головний лікар у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору