БЛОГИ  »  Роман Шустик

Як кохання може жити крізь роки та покоління

24.09.2017, 19:26      Роман Шустик      Переглядів: 2544

Завжди розділяв для себе терміни «кохання» та «любов». Любити можна своє місто, країну, сім`ю, родину, батьків, дітей, друзів, навколишній світ. Це те що можна виховати у людини, прищепити, призвичаїти. То з коханням все по-іншому. Тут не варто шукати логіку, тут своя хімія. Любов і кохання доповнюють одне одного. Любов – у душі, у розумі, кохання - тільки в серці.

Кохання не можна купити чи нав’язати. Воно за проведінням вищих сил приходить саме тоді, коли потрібно. Не важливо готові ми до того, чи ні. Це почуття настільки тендітне, що його треба берегти і плекати. Як малесенький саджанець. Адже достатньо лише маленького вітерця, щоб зламати його. В той же час кохання це не лише емоції, а й почуття. Кохання – це коли все віддаєш для другої половинки і не вимагаєш нічого взамін. В той же час коли з часом емоції вщухають, то почуття стають тільки сильнішими.

Звичайно, що вони проходять випробування часом та труднощами. І тільки від нас самих залежить, що носитимемо в серці – емоції, образи чи теплі почуття до коханої людини. Віддавати всього себе коханій людині і теж саме отримувати у відповідь – це не тільки гарні слова. Це те що допоможе закоханим пройти всі випробування та примножити своє кохання. Як виростити з тендітного пагінця – красиве дерево.

Найбільшою винагородою кохання є дітки. Саме тоді «я» і «ти» стає повноцінним «ми». Я знаю про що кажу. Адже щодня допомагаю подружнім парам перейти на нову висоту їхнього кохання – стати батьками. Вони власним прикладом доводять для кохання та єдності немає перешкод. Жодна картина, розповідь чи відео не передасть тих почуттів подружжя, коли попри всі випробування вони стають батьками. Їхнє кохання допомагає їм пройти через все. Відкрити для себе щастя у новому вимірі.
 
Народженні в коханні діти – стають новими пагонами сімейного дерева. З кожним поколінням воно стає все більше. Головне - власним прикладом показувати нащадкам як кохати по-справжньому. Щоб вони берегли та примножували це кохання через роки і покоління.

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Головний лікар у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору