БЛОГИ  »  Роман Шустик

Ми залишаємось дітьми поки є наші батьки

09.01.2018, 15:25      Роман Шустик      Переглядів: 812

Минуло Різдво. Сьогодні день народження моєї мами. Це перше Різдво, коли вона буде з нами лише в нашому серці, думках та пам`яті. 

Мама, батьки - це найцінніше що може бути для дитини в світі. Мама - це зв`язок між поколіннями. До мами завжди можна прийти за порадою і підтримкою. Мама завжди любить тебе таким як ти є. У будь-якому віці ми залишаємося дітьми, поки наші батьки поряд.

Я вже ніколи не почую мамине ніжне "Сину мій!" Памятаю як вона говорила, що хотіла б хоч на хвилину побути поруч з своїми батьками, почути їх голос. Як я її розумію зараз. 
 
Час не повернеш назад. Тому цінуйте кожну хвилину спілкування з мамою. Не забуваєте батьків, приїжджайте до них частіше. Для цього не вигадувати причини чи чекати свят. Батькам потрібні не наші святкові подарунки, а спілкування з нами.
 
Часто ми ставимо власні інтереси і проблеми на перше місце, а спілкуванням з рідними жертвуємо. Це неправильно. Приїжджайте до батьків частіше!Будьте певні - так ви станете чудовим прикладом і для власних дітей. Вони, вже дорослі, теж тішитимуть вас приїздами на гостини з власними дітьми. Саме так сімейні цінності передаються від покоління до покоління та стрюються великі дружні родини!
 
Цінуйте батьків! Робіть добро!

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Головний лікар у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору