БЛОГИ  »  Віктор Мисан

Про гівно

06.09.2017, 19:38      Віктор Мисан      Переглядів: 2554

Придивіться уважно до своїх колективів, чи не з’явилося там часом воні. Це – перша ознака, що ВОНО вже серед вас. Ілюстраційне фото з umuaramanews.com.br

Сьогодні планував почати статтю, яку замовило мені одне із українських видань. Матеріал якраз "дозрів". Дорогою до роботи з’явився вступ, якого бракувало сюжету майбутньої публікації. Але трапилося так, "що лише одному Господу відомо про подальші діяння твої…". Довелося відкласти роботу над статей і написати цей допис.

Він … ПРО ГІВНО.

Так, шановні читачі, вирішив написати про ГІВНО. Взагалі ГІВНО – це НІЩО і НІХТО. Чому? Бо ВОНО – середнього роду. А що таке середній рід? Особисто мені навіть важко уявити.

ВІН – це ЛИЦАР, ВОЇН, ЧОЛОВІК, БАТЬКО (ТАТО), ДІД (ДІДУСЬ), ПЕДАГОГ, ВЧИТЕЛЬ, ВИХОВАТЕЛЬ. Навіть ЗРАДНИК, БОЯГУЗ, ЛЕДАР, ХВОРИЙ, ХАБАРНИК – ВІН, оскільки має своє "обличчя", якісь характеристики, має можливість позбутися, втратити власний негатив і набути нових позитивних ознак ЙОГО.

ВОНА – МАТИ, ЖІНКА, БЕРЕГИНЯ, СЕСТРА, ПОДРУГА, ЛЮБОВ, ВІРА, НАДІЯ. ВОНА зрозуміє і розрадить, змовчить і скаже правду, пригорне і зацілує. І навіть тоді, коли ВОНА - БІДА, СМЕРТЬ, ХВОРОБА, ЗРАДА - діє відкрито, косить нещадно, відкриває очі, щоб прозріти, зрозуміти і набратися СИЛИ та йти далі.

ГІВНО – ВОНО. Взагалі, що доброго можна сказати про екскременти? Вони утворюються після тривалого бродіння і гниття, коли організм використавши все поживне, через спеціальний вивідний канал і отвір цей непотріб викидає, намагаючись позбутися його – ГІВНА. ЛЮДИНА навіть додумалася до того, щоб ВОНО не попадало на очі, не псувало природнє середовище, не воняло. Але не все в силах ЛЮДИНИ і спільноти.

От з’явиться в колективі ГІВНО, яке здатне хіба що на те, щоб тільки ВОНЯТИ. Більше ВОНО ні нащо не здатне, оскільки на щось потрібен РОЗУМ, СИЛА, МУЖНІСТЬ, СМІЛИВІСТЬ, ВОЛЯ. А ВОНО – ГІВНО!

Придивіться уважно до своїх колективів, чи не з’явилося там часом воні. Це – перша ознака, що ВОНО вже серед вас.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Заслужений вчитель України

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору