БЛОГИ  »  Сергій Ковальчук

Перемоги і зради ремонту на вулиці Шухевича: продовження

03.11.2017, 15:48      Сергій Ковальчук      Переглядів: 784

Фотожаба авторства Антона Бриниха

Вчора писав про плюси і мінуси елементів велоінфраструктури під час капремонту на Шухевича у Рівному. Вже є перші результати – виконавці пообіцяли дослухатися.

Оскільки конкретний тип тротуарної плитки не був вказаний у проекті, зі слів виконроба, тому виконавцями робіт обрали бруківку «старе місто», опираючись на свої вподобання і розуміння.

Домовилися, що ця частина велодоріжки, що вже вкладена, залишиться, а починаючи від заїзду, біля «Сільпо» і до низу, а також уся по інший бік вулиці буде з бруківки без фаски (або «римський камінь», або «цеглина»).

На фото зліва бруківка «старе місто» в Рівному, а справа бруківка «римський камінь» у Івано-Франківську

Заокруглення велодоріжки в місцях поповороту на велопереїзди десь є в проекті, десь немає. Домовилися, що будуть робити по радіусу у всіх подібних випадках.

З приводу змін у проекті, а саме зміни траєкторії велодоріжки в місцях виїздів на Шухевича, будемо ще мати розмову в УЖКГ, так як бордюри ще не покладені, і є можливість внесення змін.

Тому не завжди #зрада.

Що виконроб, що працівники, що чиновник пішли на діалог і мабуть теж прагнуть, що б все було правильно, принаймні для себе я зробив такий висновок в цій ситуації.

Далі буде.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Архітектор, активіст громадської ініціативи «Урбан-рух «Рівне велосипедне»

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору