БЛОГИ

Але університет ще можна врятувати. Правда вже тільки шляхом операції.

Ви – ДНО! І заслуговуєте на те, щоб і далі перебувати в стойлі.

Групу бурштинокопачів із шести осіб, серед яких правоохоронець, засудили в Дубровицькому районному суді. За організовану злочинну діяльність їм присудили штрафи. Чому таке маленьке покарання можете запитати ви.

Я почув в свою адресу від близької людини, що ми часто поширюємо «зради».

Сьогодні отримав другий лист від Рівненського СБУ. «Четверта влада» допомагала збирати інформацію для програми про статки незрозумілого походження у першого заступника голови СБУ Павла Демчини. Також не раз писали і поширювали інформацію колег про земельні мутки СБУ в Рівному. Поширювали інформацію про те як СБУ займається цькуванням голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. бачу хлопці Демчини, вихідця з Рівненщини, вирішили погратися.

Нарешті знайшов час написати кілька фраз про перше попереднє судове засідання в якому начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області Ігор «Я ботаю по фєні» Мічуда хоче спростування і 140 тисяч.

Ігор Мічуда через рік згадав про свою ображену честь і гідність. В позові написав, що він не бос, а начальник рівненського ДАБІ і «по фєні він не ботає». Журналіст виставляє його перед читачами «аморальним чиновником і корупціонером». І каже, що публікація, очевидно через рік, вплинула на його здоров’я і здоров’я його близьких.

13-річний Матвій збирає по дому всю макулатуру, обв’язує скотчем, кладе в сумки, які вішає на ручки велосипеда і їде здавати. Кілька днів тому у нього вкрали старий рюкзак зі шкільними зошитами. Та найцінніше в рюкзаку – смартфон. Тепер він збирає на новий.

У європейському чвертьмільйонному місті у 2017 році. Школа №27 Рівне. При чому це не лише в одній школі.

Редактори «Четвертої влади», залучившись підтримкою громадських активістів, зібрали понад сотню підписів під вимогою покарати радника голови Рівненської облдержадміністрації на громадських засадах.

журналіст, редактор, блогер з Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору