БЛОГИ

Групу бурштинокопачів із шести осіб, серед яких правоохоронець, засудили в Дубровицькому районному суді. За організовану злочинну діяльність їм присудили штрафи. Чому таке маленьке покарання можете запитати ви.

Я почув в свою адресу від близької людини, що ми часто поширюємо «зради».

Сьогодні отримав другий лист від Рівненського СБУ. «Четверта влада» допомагала збирати інформацію для програми про статки незрозумілого походження у першого заступника голови СБУ Павла Демчини. Також не раз писали і поширювали інформацію колег про земельні мутки СБУ в Рівному. Поширювали інформацію про те як СБУ займається цькуванням голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. бачу хлопці Демчини, вихідця з Рівненщини, вирішили погратися.

Нарешті знайшов час написати кілька фраз про перше попереднє судове засідання в якому начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції в Рівненській області Ігор «Я ботаю по фєні» Мічуда хоче спростування і 140 тисяч.

Ігор Мічуда через рік згадав про свою ображену честь і гідність. В позові написав, що він не бос, а начальник рівненського ДАБІ і «по фєні він не ботає». Журналіст виставляє його перед читачами «аморальним чиновником і корупціонером». І каже, що публікація, очевидно через рік, вплинула на його здоров’я і здоров’я його близьких.

13-річний Матвій збирає по дому всю макулатуру, обв’язує скотчем, кладе в сумки, які вішає на ручки велосипеда і їде здавати. Кілька днів тому у нього вкрали старий рюкзак зі шкільними зошитами. Та найцінніше в рюкзаку – смартфон. Тепер він збирає на новий.

У європейському чвертьмільйонному місті у 2017 році. Школа №27 Рівне. При чому це не лише в одній школі.

Редактори «Четвертої влади», залучившись підтримкою громадських активістів, зібрали понад сотню підписів під вимогою покарати радника голови Рівненської облдержадміністрації на громадських засадах.

В звязку із публічною образою журналістки Інни Білецької, яку допустив радник голови рівненської ОДА Андрій Андрощук і бездоказвим ствердженням пана Андрощука, що журналістка своїми постами у Фейсбук працює на ворогів України, журналісти «Четвертої влади» розпочали збір підписів під публічним зверненням до голови рівненської ОДА. Маємо перші 25 підписів. Збір підписів триває до наступного четверга 20 квітня.

Сьогодні говорили із дирeктором розслідувальноі ГОшки у Вашингтоні. В штаті рeдакціі 25 чоловік. З яких 10 журналістів-розслідувачів.

журналіст, редактор, блогер з Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору