БЛОГИ  »  Володимир Торбіч

Чому корупціонери гірші за сепаратистів

01.07.2014, 18:30      Володимир Торбіч      Переглядів: 2025

фото: svit24.net

Через терористів і сепаратистів вже загинули сотні українців. Через корупціонерів, від вищих ешелонів влади до корумпованих медиків і ДАІшників щороку гинуть десятки тисяч.

Неправильно поставлені діагнози тими, хто купив диплом. П’яні за кермом, які спричиняють ДТП і «відмазуються». Смерть від ДТП (за 20 років майже мільйон загиблих). Скільки з них на поганих розбитих дорогах, які не побудовані за належною технологією, бо частина коштів розкрадається?

Ушкодження здоров’я, життя, якості життя тощо від спеціалістів з купленими дипломами…

Скільки людей засуджені до позбавлення волі і скільки оправдані через несправедливі вироки? Скільки піддавалися і піддаються знущанням в міліції чи місцях позбавлення волі.

Скільки ліків не отримали лікарні від завищених цін і закупівлі ліків у «своїх» фірмах? І скільки без цих ліків померли? Скільки загинуло людей через «вигідність» відсутності реформ в охороні здоров’я і не запровадження страхової медицини?

Скільки людей зробили неправильний вибір (обравши корупціонерів) через неправдиву інформацію, яку навмисне поширили ЗМІ?

Скільки людей вбило дітей шляхом аборту «бо за все треба всюди платити»…

Перелік наслідків корупції у кожній галузі можна продовжувати. На жаль, мало хто задумується, що корупція від дрібної до великої – це загроза національній безпеці.

А війна з корупціонерами не менш важлива ніж війна із сепаратистами і терористами. Але ця війна складніша, бо корупціонери вдало маскуються під законослухняних громадян. А ще вони отримують підкріплення із нібито законослухняних громадян, яким так «легше вирішити своє питання».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

журналіст, редактор, блогер з Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору