БЛОГИ  »  Володимир Торбіч

Чому журналістів називають невігласами

22.03.2016, 13:00      Володимир Торбіч      Переглядів: 1012

Ось приклад чому журналістів не люблять ))

Оригінал: приходить типова, передбачена законом відповідь з Адміністрації президента, підписана ЗАСТУПНИКОМ КЕРІВНИКА ПРИЙМАЛЬНІ і підготовлена якимось клерком, що працює в секторі звернень громадян, вочевидь. Відповідь про те, що оскільки звернення – не за адресою, пересилаємо його до належного відповідача - в ОДА:

Автор, який не знав куди слати звернення, викладає відповідь і інтерпритує її по своєму:

А далі ОГО, радіо «Трек» , РТБ  пишуть таке, що на голову не налазить )) і не має жодного стосунку до надісланої відповіді, хоча відповідь вони можуть бачити:

 


Мова йде ділянку, яку ще у 2007 році віддали в постійне користування прокуратурі Рівненської області «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку». Тепер цю ділянку, ще з 2008 року, орендує приватна фірма ТзОВ «Українська Промислово-Інвестиційна Група», сплачуючи за рік, згідно договору оренди з Рівнерадою, трохи більше 25 тисяч гривень. З прокуратурою фірма розрахувалася вісьмома квартирами.

З будівництвом пов`язаний екс-секретар Рівнеради Юрій Торгун.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

журналіст, редактор, блогер з Рівного

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору